Jump to content

Препоръчан пост

  • Отговори 60
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Натисни десен бутон на "Bluetooth Периферно у-во" и натисни Update Driver Software (Актуализиране на софтуерни драйвери нещо от сорта).

 

http://prikachi.com/images/977/6116977K.jpg

Link to comment
Сподели другаде

въпроса не знам дали е до там, защото както казах работи като плеер и хендс фрее, но го няма като трансфер да данни и изчезна от падащото меню "изпрати до..."

Link to comment
Сподели другаде

Виж имали го Bluetooth-а в Папка-потребител/твоето име/-Appdata-roaming-Microsoft-windows-SendTo.

Ако го няма създай нов пряк път. Папката е скрита и трябва да я направиш видима.

Редактиран от gogulef
Link to comment
Сподели другаде

Виж имали го Bluetooth-а в Папка-потребител/твоето име/-Appdata-roaming-Microsoft-windows-SendTo.

Ако го няма създай нов пряк път. Папката е скрита и трябва да я направиш видима.

Извини ме но не съм много вещ в тези неща. Уиндоуса ми е на БГ и ми е адски сложно да разбера тези папки как са изписани на български. Можеш ли да да ми обясниш по-простичко. Последно което се сетих днеска че съм правил е че преминах на един икономичен режим с една програма и тя промени някои неща. Възможно ли е да ми е направила нещо и на блуто?

Link to comment
Сподели другаде

Натисни WIN+R. Напиши appdata и дай ОК.Като отвори експлоръра ще видиш папка Roaming.Започваш да разклоняваш -Microsoft-windows-SendTo.Гледаш в SendTo има ли го Bluetooth устройство.Ако няма създай нов пряк път.

post-11269-0-30451200-1366920812_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Натисни WIN+R. Напиши appdata и дай ОК.Като отвори експлоръра ще видиш папка Roaming.Започваш да разклоняваш -Microsoft-windows-SendTo.Гледаш в SendTo има ли го Bluetooth устройство.Ако няма създай нов пряк път.

http://forums.softvisia.com/public/style_images/master/attachicon.gifЗаснемане.JPG

До тук добре. Благодаря много получи се обаче сега стан това

post-31631-0-01108600-1366990688_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Имам проблем с bluetooth... По-скоро нямам идея дали въобще имам блутуут, макар че инсталирах всичките драйвери от сайта на Asus (лаптопа ми е Asus X501A и там пише, че го има) но въпреки това от сайта инсталирах Atheros BlueTooth driver. Но изобщо не открива телефона ми, нито пък ТВ.... Къде бъркам?

Link to comment
Сподели другаде

Направете следното:

  • Меню Start -> Run -> Въведете devmgmt.msc -> Натиснете Enter.

Направете снимка на новопоявилия се прозорец и я прикачете към следващия Ви коментар. Също така, проверете дали в новопоявилия се прозорец има жълт удивителен знак срещу някоя от наличните опции.

Link to comment
Сподели другаде

Сложих Блутуут адаптер ... Пак нещо не работи както трябва... Телефона ми го открива, обаче възниква проблем при сдвояването...



Не е спрян. Пише статуса "started" и atomatic..

Link to comment
Сподели другаде

Сложих Блутуут адаптер ... Пак нещо не работи както трябва... Телефона ми го открива, обаче възниква проблем при сдвояването...

По-точно?? Някаква грешка..? Какво пише на нея?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...