Jump to content

Ръководство за работа с Remote Administrator 2.2


Препоръчан пост

Не знам защо реши, че само ти си останал в темата. Освен това тази команда не би трябвало да има много общо с проблема ти. просто не ми идва на ум как съдържанието на dllcache папката пречи на Remote Administrator.
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 49
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Не знам защо реши, че само ти си останал в темата. Освен това тази команда не би трябвало да има много общо с проблема ти. просто не ми идва на ум как съдържанието на dllcache папката пречи на Remote Administrator.

Това че съм сам беше шега, защо иначе ще споделя това което намерих. Нямам идея как "purgecache" влияе на програмата. Това го прочетох в руски форум и е факт че проработи. Проблемът в същност идва от Дисплей драйвъра който програмата инсталира /когато той е деактивиран се случва точно това което описах по-горе. Вероятно чрез тази команда успяваме да изчистим всички следи от него и от програмата след деинсталацията. Според този линк: http://www.radmin.co...rror_driver.php трябваше да деинсталирам драйвъра и да го инсталирам отново, нещо което направих но резултата беше същият. Пак казвам сега работи чудесно, а и ако е пуснат филм на отдалеченият компютър виждам образа. :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Здравейте имам проблем когато искам да вляза в другия комп ми дава някаква грешка BAD password.A аз не сам вавеждал никаква парола защото няма каде.Ще се радвам ако някои ми помогне.
Link to comment
Сподели другаде

Откога отдалеченият достъп включва и звук?

Привет, искам да споделя още една информация: "Remote desktop" освен че позволява гледане на видео от отдалеченият компютър, позволява и включването на звука. :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...