Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2010


IVAN

Препоръчан пост

Честито за победата на нашите!

Ако не бяха били се отказвах да гледам волейбол вече :D :D

 

Тъй като имах изпит по времето, когато беше мача и не можах да го гледам... нека някой каже малко повечко за мача ;)

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 160
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Айде честито им 6 точки. Трябва да бият Холандия сега, но ако играят концентрирано и без грешки. Виждам, че Холандия нямат какво да губят и здраво са отнесли бразилците - това, което ние не успяхме. Надявам се на победи следващата седмица. Хайде живи и здрави и напред!! :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Като гледам резултата тая победа е дошла след глупави грешки на бразилците - губят 3 гейма с 2 точки разлика... мисля че следващия мач няма да е така... и Бразилия ще победи чисто... Успех на нашите срещу Лалетата другата седмица. Дано се приберем във Варна с 4 чисти победи :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Браво на момчетата за 2-рата победа, дано още 2 победки докато си дойдат в България ;)

 

Отново не можах да гледам мача и от коментари чета, че отново сме правили грешки, най-вече в защита...

 

За мачовете Холандия : Бразилия, личеше се Бразилия не са във форма, в мача с Холандия пак е нямало двама титуляри, правили са подаръци на Холандия и също са били зле в защита. Та и затова Холандия с постоянна игра са ги били. Втория мач, който е утре в 1:00ч. българско време нз как ще завърши, предполагам Холандия пак ще бие. За мачовете(4 броя) м/у тези два отбора мисля, че ще си разменят по 2 победи, което ще е перфектно за нас.

 

Другите мачове:

Италия нормално ние Китай.

Сърбия са в добра форма и бият Франция 2 пъти с по 3:0, аз очаквах по-добра игра от Франция, каквато напраха с/у Италия.

 

САЩ бие Финландия, с не големи затруднения.

Русия - Египет, тука вече почва да става интересно. Явно братушките не са във форма, щом Египет им измъкна 1 точка.

 

Куба бие Германия без проблеми и взима 6 точки.

Обаче Аржентина изпъкна 1 точка и от Полша, както и от Куба, което показва освен че са домакини, че се представят и добре.

Но разбрах, че и Полша са играли доста слабо 9 точки подред са загубили.

Link to comment
Сподели другаде

Оправих часовете на мачовете вече са в българско време(освен Д група, което ще стане до няколко часа) и се надявам да няма грешки, че с тези времеви зони :/ :/

Преждевременно оправих и няколко грешки в датите и часовете, които бях сбъркал и мисля, че вече всичко е ОК.

Link to comment
Сподели другаде

Да ни е честита победата, лично аз не съм се съмнявал в нея.. Мога ли да ви попитам откъде мога да гледам всички мачове от Световната Лига на запис, понеже изпуснах няколко?
Link to comment
Сподели другаде

Да ни е честита победата, лично аз не съм се съмнявал в нея.. Мога ли да ви попитам откъде мога да гледам всички мачове от Световната Лига на запис, понеже изпуснах няколко?

Мисля, че никоя телевизия не излъчва всички мачове и да си има архив та да ги можеш да ги гледам. Имаше един тракер, където записваше повечето мачове, но си имаме правила и не мога да ти дам линк за него, то и нз дали работи още.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,

регистрирах се и реших да се включа в дискусията :). Напоследък ми прави впечатление, че играта на Матей никак не върви. Сега го отдавам и на умората, но и през сезона в Италия мачовете, които съм му гледал, вече не е стария Матей. Струва ми се, че го няма настървението, с което преди забиваше, може и вече да има известно пренасищане. Освен това не играем много през центъра, а когато го прави, Андрей доста често дава много неудобни топки, а имаме много талантливи играчи там. Според мен, за да направим нещо запомнящо, трябва да подобрим играта през центъра и посрещането. И тогава вече и Бразилия няма да може да ни спре. :)

Link to comment
Сподели другаде

изходът на мача ще зависи в най-голяма степен от посрещането,защото холандците бият много

силни сервиси.важно е и как ще тръгнат нашите сервиси-ако отперем серии от аути и мрежи,

ще загубим мача.моментната форма на матей и владо се компенсира от отличната игра на центровете

и затова няма да е толкова решаваща.а за т.алексиев не искам да коментирам,той е недоразумение в националния ни отбор.

Link to comment
Сподели другаде

Честита първа победа! Определено има разлика в играта, ама тея отпускания в средата на гейма не са добре. Има още за изчистване, срещу Корея трябва просто да ги разбием, не трябва да се доближават до 20 точки. Не искам да съм максималист, но за да бием Бразилия и да спечелим голямо първенство, грешките трябва да са до минимум. Въпреки всичко съм доволен, играха като отбор днес. Утре още по-убедително. Поздрави на всички във форума. :)

Определено е така, аз вчера си коментирах с приятели, че всичко зависи от нашата игра, ако пак правим грешки - сме загубили. Ако играем на ниво, не мисля че ще има с какво да ни се опрат Холандците. Успех на момчета!

Link to comment
Сподели другаде

Не виждам да коментираш Тошко Алексиев този път.

Страшна игра, голяма бързина, точна ръка.

Волейбола е игра, в която много се отразява моментната кондиция - като не върви, не върви дори и на Димо Тонев.

Честито на нашите, дано и утре ги прегазят така.

Link to comment
Сподели другаде

Холандците всеки гейм не разучаваха играта по-добре и по-добре и затова третия гейм за малко да го вземат.

Имахме малко грешки в защита, сервиза ни беше доста добър(като махнем 3-4 сервиза в последния гейм).

А САЛПАРОВ днеска показа, защо ми е любимия играч :P Доста се раздаваше. Но днес много помогнаха и Алексиев и Йософов.

И определено блокадата ни беше доста добра днес.

 

Ама и тея 300-400 фена как викаха :svlove: :bgflag:

 

Успех на момчета утре, както и на мачовете във Варна.

Link to comment
Сподели другаде

Не виждам да коментираш Тошко Алексиев този път.

Страшна игра, голяма бързина, точна ръка.

Волейбола е игра, в която много се отразява моментната кондиция - като не върви, не върви дори и на Димо Тонев.

Честито на нашите, дано и утре ги прегазят така.

ако във всеки свой коментар пиша за т. алексиев ще стане ясно,че претенциите ми към него са просто

заяждане.за теб очевидно волейболът е само нападение и никакви други елементи-сервис,защита,психика!

защо пранди в 3 гейм го смени на сервиса?защото този елемент отсъства от уменията на алексев.

предполагам,че харесваш волейбола главно като зрител.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...