Jump to content

Устата снима ергенски клип с Плейбой модели


Препоръчан пост

След като се хвърли в страстен поп фолк дует със Софи Маринова, Устата се върна към рап „корените си“ с новото си парче „50/50“.

Видеото към него е едно от най-еротичните, правени от устатия изпълнител. Сюжетът е завързан около ергенско парти, на което знойни красавици съблазняват рапъра.

Както е известно, Устата ще мине под венчило на 24 юни и видеото е прощалния му подарък като необвързан. Специално в клипа участва 18-годишната секс изкусителка от Пловдив – Николета Лозанова, финалистка на предстоящия конкурс на списание Плейбой “Playmate 2006”.

В клипа гостува и незабравимата корица на мъжкото списание Анн-Джи, която буквално се къпе в шампанско и страстни ласки. За да е пълна екзотиката, в клипа участва и спираща дъха азиатска красавица.

 

“50/50” ще бъде реализиран в два варианта – цензуриран и нецензуриран. Нецензурираната версия ще бъде пусната единствено в интернет, като все още от екипа му уточняват мястото, където ще се случи интернет еротичната атака.

Премиерата на видеото е насрочена за началото на месец юни. “50/50”, както и се очаква от заглавието, ще е един от новите сингли, които Устата ще представи специално на подгряването за концерта на рапъра 50 Cent, на 16 юни в Несебър.

 

http://www.tialoto.bg/images/photos/0000003084-article.jpg

 

Източник на новината: tialoto.bg

Link to comment
Сподели другаде

Ами да. Някои правят ергенски партита, други клипове стил " мечтата на ергена ". Кой, каквото може.

Интересно ще ми е да видя и самия клип. Щом ще има две версий, нещо трябва доста да е раздразнило цензурата. Какво ли е то?

Link to comment
Сподели другаде

"Да не ми прилича на..." беше шедьовър - семпъл клип, невероятен текст. Оттам нататък Устата все повече залага на визията и все по-малко на текстовете. Да не споменаваме, че музиката към "Всички дрехи ми пречат" бе безпардонно изкопирана от гръцка песен със същото звучене, а на всичкото отгоре кандидатства и на Евровизия 2005.

Иначе "Ти си бурята" със Софи Маринова си е точно попадение, но именно заради Софи. В крайна сметка мелодията ти се натрапва заради припева на Маринова, а не заради речитатива на Устата. Да не говорим, че и тази мелодия е чежда, но този път са платили авторските права.

Харесвам му песните, но един съвет от мен - Иване, стига с тия змийски дрехи и кожени обувки...ако се опитваш да подражаваш на Пъф Деди или 50 Cent, знай че разликата в портфейлите ви е огромна.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...