Jump to content

Душата на хората наистина е жива с нашият свят 40 дни


Препоръчан пост

А и хайде върши само добро и полудей (убеден съм няма да стане)! И ако вършиш добро няма ли да бъде прието?

И е невъзможно да вършиш добро без Бога защото Той е доброто!

 

Стига задълбава темата,че започва да заприличва на друг форум........

 

P.S.Доколкото си спомням вече темата беше:

Душата на хората наистина е жива с нашият свят 40 дни, Дядо почина,но душата му-не
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 37
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

Този форум не го знам ,а и не ми трябва!

За мен е достатъчно да познавам Живия Бог!

А вие си решавайте за себе си!

 

Да темата беше за душата,но е творение на Бога и е от значение къде ще отиде!

Link to comment
Сподели другаде

Да темата беше за душата,но е творение на Бога и е от значение къде ще отиде!

 

Както си тръгнал с тази логика ще свържеш Бог и проблемите на Windows 7?

 

P.S.Не се учудвам,намери си друга ЦЪРКВА да се кръстиш!!!

Link to comment
Сподели другаде

Както си тръгнал с тази логика ще свържеш Бог и проблемите на Windows 7?

 

P.S.Не се учудвам,намери си друга ЦЪРКВА да се кръстиш!!!

 

Не ми трябва Бог вече ме е кръстил!

А и църквата не е сградата а самите ние (всеки сам за себе си представлява храм на Бога) зависи обаче дали ще му се покориш (за да бъдеш наистина такъв) или не!

Всеки сам прави избора за себе си!

Бог няма проблеми ,ние ги имаме и то заради логиката която е от наука!

Link to comment
Сподели другаде

Аз излизам от темата,безмислено е да споря с тебе/ти си толкова надъхан/!!!

 

 

http://picbg.net/u/16250/11419/342188.gif

Пак много издържа. Аз реших че трябва да го направя още след 14-я пост... :svlove:

П.П. Момчето иска мнението ви, а вие го обърнахте на говорилня. Момчето се чуства гадно и подтиснато и търси утеха, а вие спорите кой е крив и кой е прав.

Вярно е че това е форум за софтуер и хардуер, но подтемата е Споделете, а не Спорете... :svlove: :peace: :svlove:

Link to comment
Сподели другаде

Пак много издържа. Аз реших че трябва да го направя още след 14-я пост... :svlove:

П.П. Момчето иска мнението ви, а вие го обърнахте на говорилня. Момчето се чуства гадно и подтиснато и търси утеха, а вие спорите кой е крив и кой е прав.

Вярно е че това е форум за софтуер и хардуер, но подтемата е Споделете, а не Спорете... :svlove: :peace: :svlove:

 

Права си!!!

 

Моля да бъда извинен!!?

Link to comment
Сподели другаде

Тъй като гледам темата отива не където трябва, всеки пише в какво вярва и в какво не. Защо така, защо онака. Никога няма да се разберете, нито ще се разбере истината. Всеки е човек и има право да вярва в каквото си иска или да не вярва, да прави какво си иска или не... и т.н.

(И тука може да се влезе в тематика, защо има държави..полиции и т.н. като всеки има право да си прави що иска... е да ама ще стане пълен хаус, няма да има никакъв ред и накрая няма да има човешки род, и затова да има малко ред).

 

За автора на темата, аз лично считам, че когато стане някаква такава трагедия а ти си обичал човека много. Ти не искаш да повярваш, че го няма, че повече не можеш да го гледаш, да му се радваш и веселиш с него или да се карате, просто да правиш нещата, които си правил с него преди да умре. И тогава всяко нещо, което не можеш да си обясниш по някакъв начин или просто защото искаш наистина много човека да се върне, си мислиш че тези 'случайни' неща се случват/стават защото, загиналия човек ги прави.

 

П.п. Не ми се иска да конкретизирам какво мисля, за абсолютно всяко мнение в темата, защото знам че на всеки ще е на моето мнение и ще почнат леко спорове.

За протокола, вярвам в Бог, но само вярвам .. не мога обясня защо как и т.н. Но също така обичам като правя нещо, да го разбирам, всичко да ми е ясно, да има логично обяснение как работи, защо работи и т.н. А и да не забравяме, че човешкия мозък не се използва с целия му капацитет и може би затова нямаме обяснение за много неща.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...