Jump to content

Препоръчан пост

Дано пиша на правилното място, но никъде не открих обособена тема за GSM-и.

Както се сещате от заглавието имам проблем с мобилния си телефон. Включен ми е микрофон и не зная как да го изключа, ама завинаги, т.е. да е изключен по подразбиране. Прочетох ръководството, но там нищо не е обяснено. Когато разговарям с друг абонат, мога да го изключа, но е само временно, при следващия разговор целия офис се оглася от темите, които обсъждам с приятели. Много е досадно. :bored:

Надявам се някой да ми помогне да се избавя от мъките си /без да изхвърлям апарата, разбира се :) /

Link to comment
Сподели другаде

Нещо объркващо ми действа. Как така микрофона ти е включен, а после офиса се огласява? Да не имаше предвид говорител? Или аз нещо не вдявам за какво става въпрос?

Напълно възможно е да е последното, аз понякога бавно загрявам. :D

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за бързата реакция!

Имам предвид точно микрофона. Когато провеждам разговор, нали има възможност за контролиране силата на звука, опцията свободни ръце, задържане на повикване, микрофон и т.н. Е, точно там има отметка пред микрофон и като я махна, слушам само аз какво ми говорят, но при следващия разговор отново телефонът кънти и огласява всичко наоколо.

Не знам дали стана по-ясно ...

Link to comment
Сподели другаде

Аз бих ти предложил да се разделиш с 10-15 лв. и да си смениш софуера на тел-а. Мисля, че във всеки сервиз за телефони ще ти го оправят ;)

Благодаря ти, но тази процедура я минах преди три месеца и стоях две седмици без телефон /не със същия проблем, но тъй като още е в гаранция се опасявам, че за такава прищявка няма да го вземат/.

Все пак и това е вариант, но за по-нататък.

Надявам се да има и друг начин ...

Link to comment
Сподели другаде

Ами щом тел-чето е гаранционно е по-добре да го занесеш в магазина, от който е купен. Най-малкото може дда му оправят тази функция :thumbsup: или да му сменят софт-а...
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...