Jump to content

Препоръчан пост

Като сложа дискета във флопито и се опитам да я отваря,компа зарежда доста време и ми дава NOT FORMATTED и има опций yes и no...На дискетата има информация затова немога да форматирам.Нукакви идей защо се получава така ?
Link to comment
Сподели другаде

Преди около 2 седмици и аз имах подобен проблем с дискета, на която имах записани драйвери. Флопито напъваше да я отвори, но без успех и изписваше като на тебе. Пробвах и на компа на приятел, но със същия успех. Стигнах до извода, че дискетата се е повредила... Така са ми се прецаквали и други дискети. Вероятно и при теб такова е положението. Все пак провери и на друг комп... Може да се отпуши. Провери на твоето флопи и други дискети и кажи дали работят. Може да има повреда и в информацията и ако не ти е прекалено важна, форматирай... Не се сещам как може да се извади иначе... Тия носители са доста лабилни...
Link to comment
Сподели другаде

Мерси много,успях с тази програмка,надявам се само като си взема нова дискета да няма проблем с нея :)

 

а като промена нещо в документите дето се отварят със WordPad ми дава това нещо дето прикачих...Това проблем ли е,че не може да бъде записана информацията в същия формат ?

post-7298-1246214232_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

ами отварям си един от документите които спасих от дискетата (със WordPad) и като променя нещо от нещата написани вътре ме пита дали искам да запазя промените в документа и като натисна ДА ми дава това предупреждение горе...
Link to comment
Сподели другаде

ами отварям си един от документите които спасих от дискетата (със WordPad) и като променя нещо от нещата написани вътре ме пита дали искам да запазя промените в документа и като натисна ДА ми дава това предупреждение горе...

... и теб те е страх да натиснеш "да"?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...