Jump to content

Безжично свързване с Flash Card ?


Препоръчан пост

Има ли безжична алтернатива на USB кабелът?По-конкретно ме интересува, може ли с помощта на безжичен USB адаптер да се осъществи безжична връзка между 64GB PQI U510 USB Flash Drive и обикновен компютър,и ако да-какъв точно трябва да е адаптера?Възможно ли е това да стане само с два безжични адаптера,които да се пъхнат в USB-портовете на pc-то и PQI Flash Card?Ако не-има ли друг начин?

 

Ето един линк,който може би е свързан?

 

P.S.Към модераторите.Предишната тема можете да я изтриете-няма нито един отговор,няма и да има-отдавам го на наивното ми описание,дано тук съм се изразил прилично.,а и приоритетите ми и изискванията спрямо адаптерите се смениха.Благодаря,и извинявайте ако съм нарушил правилата.

Link to comment
Сподели другаде

Here you are!

Може ли да получа по-конкретен и изчерпателен отговор-английският не го владея изобщо,но след като успях да преведа посочената страница-единственото което разбрах е че видеокамерата може да записва заснетият материал,както на вградената си памет,така и на преносима,намираща се в джоба чрез някакъв нов стандарт.Защо трябва да е нов-с bluetooth не става ли?И мен ме интересува компютърът да може да осъществява двупосочен пренос на данни с флаш картата безжично със съответния миниатюрен адаптер/и.Само че става ли само и единственно с два USB безжични адаптера,и ако да-какви?Може, или не може да са bluetooth,Wireless Wi-Fi,HWA ?

Link to comment
Сподели другаде

Може ли да получа по-конкретен и изчерпателен отговор-английският не го владея изобщо,но след като успях да преведа посочената страница-единственото което разбрах е че видеокамерата може да записва заснетият материал,както на вградената си памет,така и на преносима,намираща се в джоба чрез някакъв нов стандарт.Защо трябва да е нов-с bluetooth не става ли?И мен ме интересува компютърът да може да осъществява двупосочен пренос на данни с флаш картата безжично със съответния миниатюрен адаптер/и.Само че става ли само и единственно с два USB безжични адаптера,и ако да-какви?Може, или не може да са bluetooth,Wireless Wi-Fi,HWA ?

 

Здравей izin,

 

Съжалявам, че не можах бързо да ти отговоря на въпроса, но ми липстваше кирилица на PDA-то, а не исках да спамя с латиница.

И така ако се беше постарал да преведеш страницата с http://translate.google.com/# щеше да разбереш, че най-важният въпрос е 6-ти(Слушал съм отдавна за безжични USB. Къде са тези продукти?). Там има изброени различни видове безжични USB устройства и начина на тяхната употреба. Също така, в статията подробно се обяснявя за стандарта, по който се предават данните... Включително и са дадени сайтовете и цените за закупуване на тези устройства. Ама кой да чете...

За теб, това е мое мнение, най лесно и евтино би ти излезнало да си вземеш един безжичен хъб такъв или такъв ...

Надявам се да съм ти отговорил по-задълбочено на въпроса. :hesthebest:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...