Jump to content

Препоръчан пост

Нещо стана и почнаха да пращят колоните и лявата не работи. Сложих слушалките пак пращи и лявата слушалка не работи.

 

От какво може да е това ?

 

Даже като пускам компа звука от уиндолса пращи. Също така по едно време изчезна звука пак дойде.

Link to comment
Сподели другаде

Първо си провери кабелите към колоните и захранващите...

Ако и на слушалки пращи може да си отива звуковата карта...

Свали нови драйвери и пробвай пак...

Ако пак не става си сложи PCI звукова карта външна и си решаваш проблема веднага.

Link to comment
Сподели другаде

Предната нали беше вградена май изпатка защото няма звук и аз си купих нова звукова карта сложих я инсталирах драйвери. Звуковата карта я отчита нали че я има но пак няма звук :( от какво може да е това.
Link to comment
Сподели другаде

Вградената забранена ли е в BIOS?

 

Погледнах в биоса но не намерих нищо от рода на sound. Ако може да кажеш по точно къде може да е това в биоса че аз не ги разбирам много.

Link to comment
Сподели другаде

Значи аз от контрол панела > систем от там дадон дисабле на стария. И на новия отчита че свири музика а нищо не се чува ето снимка http://store.picbg.net/pubpic/A4/21/9032575e7373a421.JPG

като спра музиката спира и това отбелязаното

Link to comment
Сподели другаде

Всичко е направено свири музиката но няма звук. Махан колоните сложих слушалки пак няма. Все едно няма вкаран кабел ужс

 

 

А и звънах на един във скайпа той чува каква музика свири при мене а аз нечувам нищо. Също така говоря по микрофона дали се чува и не се чувало а музиката която слушам се чувала :bored: изключвам микрофона и пак се чувало какво слушам, а при мене никакъв звук

Link to comment
Сподели другаде

Той е чувал музика, защото настройките ти за устройството за запис са неправилни. Казваш, че си направил всичко. Да разбирам ли, че това включва и забраната на звуковата карта от BIOS?
Link to comment
Сподели другаде

А ще споделиш ли как точно си се оправил, щото тая тема да бъде полезна и за други потребители, освен за тебе? Оправянето... е твърде широко и многосмислено понятие, все пак.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...