Jump to content

Koдиране на интернет трафика?


Препоръчан пост

здравейте, искам да попитам как мога да кодирам трафика си? примерно сте в германия където е забранено да се свалят филмчета и музика, а много ви се слуша славка калчева! за целта трябва да кодирате трафикът така, че да не разберат какво ст теглил, а просто някакъв друг трафик. така ми го бяха обяснили! по тази логика мисля, че скоростта ми ще падне, но не е болка за умиране щом немогат да четат/гледат/следят всяко мое движение! моля който знае да пише как. уча кст и ще специализирам мрежи, но още съм 1ви курс:) помогнете за бъдещото ми развитите;-)
Link to comment
Сподели другаде

Повечето модеерни тореент клиенти имат опция в настройките, за приемане само на шифровани връзки, включваш я и слагаш отметка някъде, да не приема некриптирани връзки... Някъде из настройките на връзката в торент клиента ги търси, в зависимост какъв е той, може да имат различни имена и места, не би трябвало да те затрудни намирането. :)
Link to comment
Сподели другаде

Повечето модеерни тореент клиенти имат опция в настройките, за приемане само на шифровани връзки, включваш я и слагаш отметка някъде, да не приема некриптирани връзки... Някъде из настройките на връзката в торент клиента ги търси, в зависимост какъв е той, може да имат различни имена и места, не би трябвало да те затрудни намирането. :)

ама аз искам всичкия ми трафик да е кодиран:)

Link to comment
Сподели другаде

Целият трафик е почти навъзможно да се шифрова, това означава, че трябва да ползваш само криптирани уеб страници и т.н. а те не са много, има само един вариант и това е Freenet-a, но като се опитах да го ползвам си беше жива смърт, всичко е много бавно и тромаво... :)
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...