Jump to content

Моля за мненито ви за сайт


Препоръчан пост

Моля,изкажете мнението си за дизайна на този уеб сайт.Той е с ядро PHP Fusion,но дизайна е мой.Имате ли някакви забележки?Харесва ли ви?

 

Много е добро на мен лично много ми харесва.Браво!!! :OK: :peace: :thumbsup:

Редактиран от Vankata
Link to comment
Сподели другаде

На първо време махни това "Data truncated for column 'Id' at row 1" в началото, явно някъде ти дава грешка още в първия ред.

 

Виж дали нямаш скин, който да се разпъва, защото при по-голяма разделителна способност остават цветни полета отстрани.

 

Лично на мен ми стои малко тъмничък и труден за четене, виж по-светъл скин някакъв.

 

Махни логото на РНР горе.

 

Това са някои начални точки, като се надявам да съм бил полезен. Нека и другите да споделят.

Link to comment
Сподели другаде

Дизиайнът е много добър, но нещо явно сайтът има грешка при задаването на енкодинга. Opera показва йероглифи на и на Automatic selection като цяло и на Cyrilic - Automatic selection. Трябваше да му задам ръчно Cyrilic -> Windows-1251. С IE и Firefox няма такива проблеми.
Link to comment
Сподели другаде

Според мене мястото на "последните активни теми" е по-скоро в долната част на страницата

 

Също така, има някои излишни колони, според мене - "Форум", "Видяна", "Отговори", "Последен отговор"

 

Ако ги махнеш, можеш даже да преместиш карето в някой от страничните панели

 

Говоря като потребител, търсещ интуитивност

Редактиран от NaDa
Link to comment
Сподели другаде

Виж дали нямаш скин, който да се разпъва, защото при по-голяма разделителна способност остават цветни полета отстрани.

 

Пробвай да увеличиш/промениш най-горните бутони (трудно се четат).

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...