Jump to content

Проблем при излизане от Counter Strike 1.6


Препоръчан пост

Здравейте на всички. Имам следния проблем: като излезна от cs 1.6 и после отворя някоя папка или my computer, долу си стои на старт менюто прозореца и като го натисна прозореца бяга на дясно от мен в някакво пространство, което не го виждам на монитора и трябва на усет с мишката да го прехвана и да си го издърпам на екрана. Смених и резолюцията ама не е става, мишката като я дам в дясно и си продължава на някъде си, а не да се спре на края на екрана. Надявам се да сам го обяснил разбираемо. Забравих да уточня, че съм с windows 7 и драйверите са наред със Geforce 8600 съм Благодаря предварително дано да помогне някой

post-10292-1240832046_thumb.jpg

Редактиран от Nicky
Редактирано заглави и поправени правописни грешки. За в бъдеше пиши по-гарамотно и описвай проблема в загланието, а не пиши просто Здравейте
Link to comment
Сподели другаде

Имам един въпрос - Настройките на видеокартата човъркал ли си??? Понеже това с мишката например се получава при клониране на екрана което настройката за TV Out !!! :computer:
Link to comment
Сподели другаде

Имам един въпрос - Настройките на видеокартата човъркал ли си??? Понеже това с мишката например се получава при клониране на екрана което настройката за TV Out !!! :computer:

ами да барал съм ги когато си пусках тв-то да има картина......може ли да се оправи този проблем,аз изстрих драйвърите и пак ги инсталирах но същата работа.

Link to comment
Сподели другаде

ами да барал съм ги когато си пусках тв-то да има картина......може ли да се оправи този проблем,аз изстрих драйвърите и пак ги инсталирах но същата работа.

 

Хм. По този начин който описваш значи си дооплескал работата!

Ако си работят не е нужно да ги махаш (а между другото под изтрил имаш впредвид деинсталирал или?)

Ако си ги деинсталирал правил ли си рестарт (даже мисля че имаше и програма за почистване на драйвери които са били деинсталирани (не помня как се казваше понеже не ми се е налагало да я ползвам)!

Пробва ли да пуснеш играта без инсталирани драйвери и да видиш дали ще го има проблема?

Трябвало е само да изключиш (до като ползваш играта) опцията за TV Out за да видиш дали пак ще го има проблема!

И ако и тогава го има да се види от къде идва самия проблем (Игра ,драйвери ,настройки или несъвместимост между игра и минимални параметри за играта,температури волтажи,вирус гадинки или друг зловреден код )! :computer:

 

п.с.До колкото знам като се играе в сървъри тази игра има голяма опасност от заразяване на компютъра с вирус гадинки или друг зловреден код!!! :computer:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...