Jump to content

Препоръчан пост

Купих си Connectivity Adapter Cable и имам телефон нокиа 1680 Classic правя всичко както му е реда драйверите от диска след това инсталирам MobilMB 2.25 настройвам всичко разпознава ми телефона но остава конекнат само за няколко секунди и не мога да разбера защо става така.Помагайте!!
Link to comment
Сподели другаде

Здравей и добре дошъл във форума на SoftVisia!

 

Oпита ли да използваш друг софтуер като например Nokia PC Suite? Опита ли да свържеш телефона с друг кабел и/или компютър? Получаваш ли съобщения за грешка(и) при свързване?

Link to comment
Сподели другаде

Здравей и добре дошъл във форума на SoftVisia!

 

Oпита ли да използваш друг софтуер като например Nokia PC Suite? Опита ли да свържеш телефона с друг кабел и/или компютър? Получаваш ли съобщения за грешка(и) при свързване?

 

Ами да опитах с Nokia PC Suite и с Cell Phone Manager същата история имам лаптоп но в магазина ми казаха че на виста няма да успея и отказаха да ми дадът друг кабел...Не получавам грешка но само с MobilMB успявам да го конектна другите програми не го засичат въобще, а с MobilMB остава на линия за 4 5 секунди и не мога да разбера защо.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...