Jump to content

Препоръчан пост

Благодаря ви на всички за разсъжденията! Но факта си остава,факт! На други компютри,играта си работи с Файър Фокса ,а на моя не! Не разбрах как мога да го оправя? :)

Ами то s.feradov ти предложи нещо, но ти не спомена дали има ефект.

А именно. Деинсталираш си Мозила. Отиваш във %appdata% и триеш папка Мозила.

След това си инсталираш последната версия.

Пробваш отново.

Пишеш за резултата.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 31
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Ами то s.feradov ти предложи нещо, но ти не спомена дали има ефект.

А именно. Деинсталираш си Мозила. Отиваш във %appdata% и триеш папка Мозила.

След това си инсталираш последната версия.

Пробваш отново.

Пишеш за резултата.

Това го направих още в началото.Изтрих всички папки и файлове от компютъра и регистъра с името Mozilla и Firefox.

 

Това намерих: C:\Documents and Settings\User\Application Data\Mozilla

                         C:\Documents and Settings\User\Local Settings\Application Data\Mozilla

                         C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Mozilla

                         C:\Documents and Settings\User\AppData\Mozilla

Махнах всичко и инсталирах последната версия.Но ефект никакъв.Иначе браузера си работи перфектно...

Link to comment
Сподели другаде

Zig Zag, отново повтарям, подобни мнения са меко казано несериозни. Тук не говорим за софтуер, който се използва веднъж на една седмица и чиято смяна не би повлияла коренно върху ежедневната работа на потребителя.

 

@barbuncela, има ли някакви допълнителни елементи (addons, plugins) инсталирани към браузъра?

Link to comment
Сподели другаде

Zig Zag, отново повтарям, подобни мнения са меко казано несериозни. Тук не говорим за софтуер, който се използва веднъж на една седмица и чиято смяна не би повлияла коренно върху ежедневната работа на потребителя.

 

@barbuncela, има ли някакви допълнителни елементи (addons, plugins) инсталирани към браузъра?

 

Само това,но ги изключих.Разширения няма никакви активни!

 

http://store.picbg.net/pubpic/70/CD/3135a13e2aed70cd.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Моля, направете снимка на точния момент, в който играта "забива". Изпробвах няколко различни ситуация и въпреки това, няма абсолютно никакви проблеми с flash съдържанието.

Link to comment
Сподели другаде

Моля, направете снимка на точния момент, в който играта "забива". Изпробвах няколко различни ситуация и въпреки това, няма абсолютно никакви проблеми с flash съдържанието.

Ами след като унищожите всички врагове,играта остава така.Става от второ ниво,нагоре,Първо ниво работи нормално.Трябва да се натисне

replay,да се изиграе нивото втори път и тогава те прехвърля нататък.Така с всички нива до края на играта,когато съм с "лисицата"!http://store.picbg.net/pubpic/43/C1/4ced71fa6c3b43c1.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Ами след като унищожите всички врагове,играта остава така.Става от второ ниво,нагоре,Първо ниво работи нормално.Трябва да се натисне

replay,да се изиграе нивото втори път и тогава те прехвърля нататък.Така с всички нива до края на играта,когато съм с "лисицата"!

Определено е бъг с FireFox. Флаша отново не е нагоден за правилна работа на този браузър. Описанието на проблема ми звучи като подигравка с потребителя: първо ниво минаваш, второ ниво не минаваш, но ако го повториш го минаваш и така с останалите. По-диво нещо от това не съм чувал! Да гласиш изглед за съвместимост на браузър - да. Ама флаш плеъра да ти играе тия номера и то под FireFox е уникално. :)

Link to comment
Сподели другаде

@barbuncela, използвате същия линк към играта, който е посочен в коментар номер четири, нали? Защото при мен не се изобразява тази лилава рамка около прозореца на съдържанието и няма абсолютно никакви проблеми с играта. Задавали ли сте някакви по-специфични настройки?

Link to comment
Сподели другаде

@barbuncela, използвате същия линк към играта, който е посочен в коментар номер четири, нали? Защото при мен не се изобразява тази лилава рамка около прозореца на съдържанието и няма абсолютно никакви проблеми с играта. Задавали ли сте някакви по-специфични настройки?

 

Не,снимката е от друг сайт.Но става едно и също,на същото място.Но вече няма значение.Преинсталирах XP и проблема се оправи.Не ми се искаше,защото имам Windows 7 на дял D и винаги ми е

било трудно да направя после отново бот екрана (или както се казва)за избор на оперативна система,но се справих!

 

Благодаря ви на всички за отзивчивоста която проявихте! Приятен ден на всички!

 

п.п.Сега "лисана" работи отлично!!! Какво да правя като я предпочитам! Весели дни!!!  :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Обнових версията на firefox- а до последната 22.0 и забелязвам, че има уголемяване на шрифта на целите интернет-страници. Това нещо дали може да се променя , защото ми е много дразнещо.
Link to comment
Сподели другаде

Предполагам, че това е следствие от нововъведенията в най-новата версия на Mozilla Firefox и по-точно scaling options.

 

Mоля, стартирайте браузърът и в адресната лента напишете:

about:config

В новопоявилия се прозорец намерете следната опция:

layout.css.devPixelsPerPx

Променете фабричната стойност, която е - 1.0 като може да задавате стойности над 0.05. Проверете дали това действие ще постигне желания от Вас резултат.

Link to comment
Сподели другаде

А какъв е начина това да се направи от настройките на програмата? Или предназначението на браузъра е само за нейните програмисти?

Жалко за потребителите, които бият врабчетата с танк и не ги оцелват, а програмистите стрелят с пушки и ги целят. :) 

Link to comment
Сподели другаде

Да. Това прилича на термини като командите за терминала на линукс. Не виждам да оказвате настройки през прозорците и да скролирате регулатори. Потребителите сами трябва да си съчиняват и кръщават всеки един термин, освен да си обясняват за какво служи той.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...