Jump to content

Препоръчан пост

От известно време насам компютъра ми започна по бавно да стартира. На какво може да се дължи?Нормално ли е процесора да работи на 54 градуса?Пускам и снимка на процесите който са стартирани ако може да ми кажете кой са излишни?Уиндоуса е хп сп3 1.73гхц 250рам

post-4677-1237035798_thumb.jpg post-4677-1237036063_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

1. Информацията за хардуера е на практика никаква.

2. Сканирал ли си системата за зловреден софтуер и ако да, с кои програми.

3. Желателно е да си обновиш софтуера като цяло.

4. Много препоръчително е да разкараш боклука FlexType и да ползваш кирилицата на Windows. Из форума има информация как се премахва и почиства въпросния боклук.

Link to comment
Сподели другаде

От форума я теглих . Но като и дам ъдеит и ме прехвърля в официялния сайт ! Явно аз не мога да се оправя нещо

p.s.:изтеглих и другата програма тя не ми даде никакъв резултат

Link to comment
Сподели другаде

Какво си сгафил направо ми е мистерия. Като стартираш SUPERAntiSpyware кликаш бутон Check for Updates... и чакаш. Малко са бавнички сървърите. След като се изтеглят и инсталират се извежда информация какво е добавено в дефиниците (списъче). Кликаш Close на този списък и си готов.

Под другата може би имаш предвид Malwarebytes' Anti-Malware. При нея нещата са дори още по-лесни.

 

Можеш ли да кажеш по-точно на кой етап от зареждането се бави?

Link to comment
Сподели другаде

SUPERAntiSpyware Scan Log

http://www.superantispyware.com

 

Generated 03/14/2009 at 05:10 PM

 

Application Version : 4.25.1014

 

Core Rules Database Version : 3795

Trace Rules Database Version: 1751

 

Scan type : Quick Scan

Total Scan Time : 00:15:25

Това е след ъпдеита:

 

Memory items scanned : 415

Memory threats detected : 0

Registry items scanned : 380

Registry threats detected : 0

File items scanned : 8548

File threats detected : 6

 

Adware.Tracking Cookie

C:\Documents and Settings\Mixail Mosho\Cookies\mixail mosho@ad.yieldmanager[2].txt

C:\Documents and Settings\Mixail Mosho\Cookies\mixail mosho@cgi-bin[2].txt

C:\Documents and Settings\Mixail Mosho\Cookies\mixail mosho@ads.kaldata[1].txt

C:\Documents and Settings\Mixail Mosho\Cookies\mixail mosho@content.yieldmanager[1].txt

 

Application.PowerReg Scheduler

C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\MIXAIL MOSHO\START MENU\PROGRAMS\STARTUP\POWERREG SCHEDULER V3.EXE

C:\WINDOWS\Prefetch\POWERREG SCHEDULER V3.EXE-2904EC7F.pf

 

 

Точно тази имах предвид Malwarebytes' Anti-Malware ,с нея се оправих лесно но не ми даде никакъв резултат

Бави се при стартирането на уиндоуса около (10-на минути стартира ) има и забавяне при стартиране на приложения особено като са отворени много програми (преди го нямах тоя проблем не работя и с някой нова програма ) .Възможно ли е процесора да се товари по някакъв начин?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...