Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте,

Купих си камера PC cmera manual , инсталирах драйвера\ макар да ми изписа,че това би могло да създаде проблеми със системата\ ,но когато реша да я пусна \ кликам върху иконката\ ми изписва, че няма хардуер, който да заснема както и че видео заснемането няма да работи правилно!??

Дали има проблем със инсталирането на самият хардуер или проблемът е със драйвера!?? Моля ви дайте съвет!

Когато вкарам USB кабела не се случва нищо!

Благодаря ви предварително!

Link to comment
Сподели другаде

Вече не помня кое беше първото\доста време камерата стоя захвърлена\ но ще се опитам да деинсталирам всичко и да захвана отначало. Проблемът май е че инсталиране на софтуера ми излиза прозорец със доста възможностти\предполагам това са драйверите\ а аз все пак не знам кой да избера.

 

ZC301PLH

ZC301PL

ZC301Nep

SN120

 

 

TAS603

TAS613

TP6801

PAC207

VC305

 

Обяснете ми що е то иначе няма смисъл да се повтарям и да правя една и съща грешка

Май това е най безисвестната камера\ не че знам кои са известните\ - отдолу под камерата има лепенка на коята пише link star а по средата l звезда star- поне да бяха написали кой драйвер да се използва. И във самите инструкции отгоре пише просто PC Camera manual. Това говори ли ви нещо!?

Link to comment
Сподели другаде

Да, говори за измислена марка. :)

Някъде по камерета виж дали пише модел или нещо, което да те насочи кой драйвер да избереш. Сериен номер също евентуално би бил полезен.

Link to comment
Сподели другаде

Да, говори за измислена марка. :)

Някъде по камерета виж дали пише модел или нещо, което да те насочи кой драйвер да избереш. Сериен номер също евентуално би бил полезен.

 

 

Ужас - няма нищо и защо не са го дали със точният драйвер!?

Link to comment
Сподели другаде

1) стартирай Device Manager (Start -> Run -> пишеш devmgmt.msc -> OK);

2) кликни два пъти върху камерата и после на подстраница Details;

3) препиши информацията в долното поле.

 

Здравей,

Стартирах Devis Manager , но там не откривам камерата. Когато кликна върху иконата на камерата на плота ми излизат надписи че ми липсва хардуер и т.н. Трябва ли да пробвам всички драйвери!?

Link to comment
Сподели другаде

Дай шот на Device Manager.

 

:crosseyes1: :bgflag:

Здравейте,

без да искам взех че инсталирах правилният драйвер и измислената камера взе че проработи\не вярвах\, все пак благодаря!!!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...