Jump to content

Препоръчан пост

До скоро всичко си вървеше нормално.Но влезна вирус и приятеля ми реши да го преинсталирам.Даде ми компютъра и рекох да го преинсталирам,но ми дава тази грешка за харда или пък като копира файловете от диска стига до 44% или 55% и спира.Този уиндоус си го издърпах от замунда с вграден СП3 и БГ интерфейс.Имам и друг пак с вграден СП3,само че на английски.И той не иска.И трети уиндоус пробвах и той не иска.Сега пак ще пробвам и с трите уиндоуса дано стане.
Link to comment
Сподели другаде

Пробвах с уиндоус,който не е от замунда и стана.Не ми дава повече това съобщение.Но стига на определен процент,когато прехвърля файлове от диска и зацепва.Повече не мърда.Нормално ли е да зацепва точно там и да седи много време на този процент?
Link to comment
Сподели другаде

Ако се бави много, но накрая продължава, то значи или устройството е позамърсено, или дискът е надраскан, или записът на диска не е качествен. Но като цяло значи нещата са наред.

Ако обаче отказва да продължи, то значи или има един от споменатите току-що проблеми, но е доста по-сериозен, или има някакъв друг проблем.

Link to comment
Сподели другаде

Презаписах диска и стана.Инсталирах компютъра,но след като е инсталиран проверява С-то и като зареди Windows се саморестартира.Това го прави постоянно.Казах на приятеля ми да го носи в сервиза,защото е още в гаранция.Благодаря за помощта.:)
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...