Jump to content

Компютъра ми блокира като играя игри


Препоръчан пост

Не знам дали е правилното място за тази теам но ако някои може да помага ЩЕ съм много благодарен.

Когато играя на някоя игра след да речем 5/10 минути компра ми блокира тотално и не може да се рестартира ,за да го пусна трябва да го включа трябва да го изключа и да го включа.Не вярвам да е софтуерен проблем защотото го преинсталирах най-малко 20 пъти за 1 ден и различни програми пробвах но не става.

Ако някои може да помгада да помага че вече съм се изпълнил :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Link to comment
Сподели другаде

Здравей, и добре дошъл във форума.

Ще трябва да дадеш по-подробна информация за твоя компютър, за да разберем откъде идва проблема. Например какво трябва да значи "някоя игра", кои игри, при всички ли, с кои си пробвал ?

Проблема може да е от самия Windows. Чист ли е или някаква самоделка ? Имал ли си преди проблеми с него, от кога е така ?

Също би било добре да дадеш по-подробна информация за хардуера. Hard disk, дъно, процесор, видео карта както напреженията и температурите на компонентите с помощта на Everest.

Link to comment
Сподели другаде

Процесора ми е AMD Athlon 64 3000+ 1,80 GHz

Ram 512MB DDR 400 PQI

Дънна платка Asus A8S-X (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR DIMM, Audio, Gigabit LAN)

видео карта nVIDIA GeForce 7300 LE

AMI (09/04/06) Bios

Диод на процесора 43 °C (109 °F)

Графичен процесор 63 °C (145 °F)

Текущ източник на захранване Променлив ток

Не разбирам много от компютри така че се надявам това да помогне до колкото може а относно игрите съм пробвал с и забиват :

CS:S , CS 1.5 , CS 1.6, virtual tennis, snucker , gunz , soldier front предимно игри които са FPS или 3D

а игри които не ми правят проблем са :Favorite games ,monopoli само тези са станалли :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

Захранването го погледни от листа с конфигурацията, ако имаш такъв. В противен случай ще е добре да отвориш кутията. Алтернатива е да занесеш компютъра на сервиз, ако все още е в гаранция.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...