Jump to content

Открива но не Чете СД-то


Препоръчан пост

Инсталирането от флашка е по-сложно и е нужно дъното да може да проверява USB за boot запси.

Зареждането на Linux не става на нито едно от устройствата? Просто продължава със зареждане на наличната операционна система? Устройствата четат ли дискове под Windows? Устройствата преди твърдите дискове ли се проверяват за буут записи?

Link to comment
Сподели другаде

Не, чудя се да не си ли взема една флашка и да преинсталирам компа през нея и да видя дали ще се получи.

 

А защо не пробваш да махнеш този загубен Deamon tools. Може неговите драйвери да влияят.

Link to comment
Сподели другаде

А защо не пробваш да махнеш този загубен Deamon tools. Може неговите драйвери да влияят.

 

Инсталирах го вчера за да мога да разцъкам едни игрици, и без него е същото.Като стана този проблем на новия комп нямах демон тоолс.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Мисля че и аз имам подобен проблем:слушам музика от сд то си но не отваря никои диск.Когато ми преинсталираха уиндоуса незнам как го прочете,но аз като се опитвам да записвам на нея ми изкарва поставете диск в устройството.Ето и шота

post-9102-1236367180_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

По принцип това което те посъветвах по скайпа (да деинсталираш през Device Managera драйверите на CD-то и да рестартираш машината за да се инсталират на ново) би трябвало да е достатъчно освен ако записвачката не е почнала да сдава багажа!!! :computer:
Link to comment
Сподели другаде

Ами започна да ги отваря,някой не от първия път,но ги отваря.Но нов диск на който няма нищо не го отваря, и имам един малък диск със снимки и него не го отваря.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...