Jump to content

Господин google.com


danina

Препоръчан пост

Здравейте!

Реших да пусна тази темичка, защото аз лично много се смея като наблюдавам "потребителя" Google.com. Да си призная, първоначално мислих че найстина е потребител и много се чудех, че няма профил и въобще...... Можете да си представите как съм се чудила, що за екземпляр е това. Добрия doggy_dogg ми каза кой е всъщност- добрата стара търсачка. Супер е, че ни посещава често. Всеки път като видя въпросния "потребител" ми е много смешно. Освен това го хванах да прави много странни неща. Вижте сами:

http://img82.imageshack.us/img82/6480/01cr8mj.jpg

Оказва се, че нашият приятел е доста любопитен- за кой ли от нас събира информация? По нощите явно му дотяга да чете сериозни неща и тогава се запознава с хората. Виждала съм го даже да чете лични съобщения. Хахахаха. Внимавайте какво пишете- няма скрито- покрито! На всичко отгоре изобщо не се притеснява от банване, защото е почетен потребител. Всеки път като го видя във форума ми е смешно, незнам за вас. http://www.postsmile.com/img/default/0515.gif

Хайде със здраве! http://www.postsmile.com/img/default/0523.gif

Link to comment
Сподели другаде

Много сладка тема Дани :D Ако досега не съм се смяла на присъствието на господина тук,но след твоя коментар вече сериозно се държа за корема :D :D

А и току виж господина мнение оставил...щом профили гледа... :D

Махайте бързо снимкитеее :D :D

Редактиран от infinity1305
Link to comment
Сподели другаде

Нека да гледа, да чете и да се учи, пък след това да предоставя и линкове към нас, за да стават повече хората, които да се радват на това, което правим, да любопитстват и да четат, за да научат. ;)

 

Можем даже да го направим "почетен потребител" :)

Link to comment
Сподели другаде

Преди време, лично аз, използвайки този чичко да ми намери нещо, попaднах в страница на нашия форум, която представляваше форма за редактиране на нова тема която се обработва от Tragedy.

Не пробвах дали може да я постна от негово име, ама е озадачаващо.

Сега не можах да я намеря, защото не помня какво търсих, но ако открия нещо такова ще го тествам с позволението на Tragedy.

Link to comment
Сподели другаде

Три пъти чета мненията в темата и не мога да повярвам-възможно ли е,каква е логиката !

Дайте да му се опънем-аз лично,ще го дебна вече-много ми е интересно !

Лошото е че като ми прочете мнението,ще бъде внимателен,и може да смени ника си-примерно с Yahoo.com ! :lol:

Link to comment
Сподели другаде

Три пъти чета мненията в темата и не мога да повярвам-възможно ли е,каква е логиката !

Дайте да му се опънем-аз лично,ще го дебна вече-много ми е интересно !

Лошото е че като ми прочете мнението,ще бъде внимателен,и може да смени ника си-примерно с Yahoo.com ! :lol:

Хаха! Смени ли си ника, трудно ще го хванем. По- скоро обаче ще си направи още един, отколкото да го сменя. Хитрец голям е. Обаче аз съм на пост. Установих, че е традиционалист- след дванайсет часа, чете профили. Ето от днес:

http://img243.imageshack.us/img243/7569/000cr8ag.jpg

Сега остава да го хванем кога преглежда личните съобщения, че да ги трием навреме. ;)

Link to comment
Сподели другаде

Това може да е някой агент на ФБР или ЦРУ под прикритие :D

Може, обаче снощи ме обезпокои. Нямаше го! :help:

А може и да е минал под прикритие след всички тези коментари. :lookaround:

Link to comment
Сподели другаде

До колкото зднам когато един сайт стане по - популярен чичко гуугъл си праща хората да му свършат мръсната работа(т.е. дафанат и да разгледат сайта, да го добавят в търсачката). Като също преглеждат и дали няма неподходяща информация(в един форум в който се бях регнал да ползвам екстри към сайта така беше затворен и пешеше - гуугъл бот затвори този сайт заради информация неподходяща за всички възрасти, ако и мате въпроси питайте гугъл или нещо такова :giggle: ). Щот ботчета идват може само да се радваме, защото сайта е набрал скорост или СофтВизия е интересен дори и за гугъл дето знаел всичко :P .

ПП: Милене, трябва с теб да проверим дали човек може да се индетифицра като гуугъл бот защото май сванах как става :yeah:

Редактиран от Nav
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!

Интригата става все по- заплетена. Има въвлечен и вътрешен човек в похожденията на господина. ;)

То се вижда кой с кой кореспондира.

http://img410.imageshack.us/img410/9804/01cr4pq.jpg

Какво ще кажеш приятелю trapped в своя защита? :devil:

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Аз го получих, признавам си!!! Пита ме дали човек може да преплува Дунава на бойлер и да му останат прави краката. :matchesfart:

 

ХХихххх - там човек не може да ви разбере - от бойлерите ли е или от езда....на девойки :D :crazy: :P

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...