Jump to content

Препоръчан пост

Да поставих ги. Съобщението се показваше преди, после update-нах windows-a и като стартирвах започна да изписва нещо там за ''virtual library'', а сега вече след като минах с програмите за 2-ри път като пускам ми пише: ''ANIWZCS2 Service Launcher has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience".

Аз ще сложа и една тема при Уеб дизайн, мрежи и интернет пък дано да го измъдрим...

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 112
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

След инициализацията на устройствата в началото и преди началото на зареждането на операционната система започни да натискаш F8. Трябва да се появи меню с възможни начини на стартиране на Windows.
Link to comment
Сподели другаде

Когато пусна компа така въобще не открива мрежата. Случва се стария ми проблем: някъде през октомври сякаш тая мрежа изчезна (другите, които бяха с пароли си се показваха), обаче ако компа седеше 2-3 часа пуснат или ако го напрегна на 100% тогава я намираше (и пак продажжаваше да прекъсва). Карах така известно време (бях сигурен, че е от мрежата) и после си взех от на БТК промоцията за 30 дни безплатно със рутер и новата мрежа "BTK ADSL" също ми прекъсваше на абсолютно същите неща и успяваше да изтегли нещата които можех и със старата. Нея обаче си я намираше веднага. Тогава реших, че проблема е при мене и си изтеглих най-новия driver за D-Link AirPlus G DWL-G122 и със него и Utility като пусна това Utility веднага намира мрежата, под Safe Mode with Networking обаче не ми дава да го пусна...
Link to comment
Сподели другаде

Нещо се обърках. Т.е. с най-новия драйвер за безжичната мрежова карта пак се появява съобщението? Ако се появява, кога точно се появява? При зареждане на Windows?
Link to comment
Сподели другаде

Така беше. Показваше ги само при стартиране. Сега обаче 2 пъти пробвах и рестартирах компа и нямаше никакви съобщения... Но проблема си остава.
Link to comment
Сподели другаде

Това се прави във Internet protocol (TCP/IP) доколкото помня или се лъжа... Аз имам 9 клиента и протоколи: Client for Microsoft networks; Service advertasing protocol; File and printer sharing for microsoft networks; QoS packet sheduler; Network monitor driver; Microsoft TCP/IP version 6; NWLink netBIOS; NWLink ISP/SPX/netBIOS compatible transport protocol; Internet protocol (TCP/IP), и като се опитам да махна някой не ми позволява. Всичките Properties на който и да е било клиент или протокол са ми в сиво (неактивни).
Link to comment
Сподели другаде

Нямам представа. Това е компа на сестра ми. Приятеля и й го направи когато още беше студентка. И като беше с него в София си имаше кабелен интернет и си работеше без проблем.
Link to comment
Сподели другаде

Значи на мене трябва да ми се приказва като на малоумен. Първо как да стигна до Device Manager и после да я преинсталирам ли пак или направо рестарт?
Link to comment
Сподели другаде

Изтегли HijackThis 1.99.1 (213KB), която съм преименувал нарочно,

 

Night Raven извинямвай за нелепия ми въпрос, но може ли да кажеш защо трява да се преименува програмата HijackThis 1.99, нещо важно ли е, за да преименувам и аз моята HijackThis

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...