Jump to content

Онлайн пазаруване от Kitbag.com


Препоръчан пост

Случайно намерих въпросния сайт и ми направи много приятно впечатление колко голямо разнообразие от стоки има

и колко е евтино всичко.Понеже имам на разоложение 2 кредитни карти,които не са ползвани абсолютно никога,а

има не малки суми в тях реших да ги използвам.Ситуацията е следната:едната кредитна карта Euro line American Express

е на името на една приятелка на майка ми,понеже тя ни беше взела на изплащане 2 gsm-a,а другата р Visa на името

на майка.Понеже Visa-та беше изтекла реших да използвам American Express-a и се започна с ходене по мъките.Може би

аз не правя нещо като хората или не съм наясно напълно с онлайн пазаруването не знам.Именно затова пиша темата с

надежда нещата да се изяснят.Проблема е следния:първата ми поръчка от kitbag бях допуснал грешката да напиша на

Billing Details мойте данни,а не данните на лицето на което се води кредитната карта.Направих нова регистрация и

въведох точните данни на въпросната приятелка на майка ми,чиято кредитна карта е.Поръчката отново беше прекратена

незнайно защо..Въпроса ми е защо за бога се получава така и не мога да използвам картата и да си напазарувам?

Трябва ли например картата да се регистрира в paypal или някъде другаде,за да пазавурам от kitbag?Изобщо какво

трябва да се направи,за да е годна за този вид пазаруване(ако изобщо трябва да се прави нещо де :/)Общо взето

дали например нова кредитна карта,която например си извадя на мое име ще е готова директо за онлайн пазаруването

или има някои операций,които трябва да се направят,за да я използвам?Вече започнах да се оливам,за което съжалявам.

Надявам се да помогнете с каквото можете ;)

Link to comment
Сподели другаде

Ами не може със всяка карта, пробвай с кредитна Виза на Първа инвестиционна, тя минава навсякъде или поне на мене никога не са ми отказвали плащане с нея.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...