Jump to content

Проблем с писачката


Препоръчан пост

Първо честита коледа на всички.Имам проблем с четенето на ави файлове не може до го прочете и да ми покаже каква информация има на диска.И само да чукна с мишката нещо друго и всичко блокаж.А двд и мп3 ги прочита,е молко трудно захапва обаче тръгва и не иска да записва
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Поле Стойност

Тип централен процесор DualCore AMD Athlon 64 X2, 2200 MHz (11 x 200) 4200+

Поле Стойност

Дисково устройство Hitachi HDP725032GLA360 (298 GB, IDE)

Поле Стойност

Видеокарта NVIDIA GeForce 8400 GS (512 MB)

 

Описание на драйвера ATAPI DVD A DH20A4P

 

 

Описание на драйвера ATI IDE Controller

 

Това става ли като информация.Или откаде мога да намеря повече.Защото не разбирам много,по точно нищо не разбирам

Link to comment
Сподели другаде

Опитай да опишеш проблема по-подробно го изпусна :) Кога точно забива ? На абсолютно всички ли дискове прави така, на всички ли .avi файлове прави така, пробвал ли си с друга марка дискове, как е записан диска, да не би да е издраскан още много неща.. опитай да опишеш всичко подробно, за да можем да се насочим къде да търсим проблема.
Link to comment
Сподели другаде

Да само филми на dvix и xvid на различни марки дискове.Просто записвачката не тръгва и като чукна на иконата да ми даде какво има на диска на декстопа ми изчезва всичко.И нерото не иска да записва.Изтрих 7 инсталирах 6 същата работа.Показва ми че има проблем с буфера
Link to comment
Сподели другаде

Деинсталирай всички кодеци и пакети с кодеци, рестартирай и инсталирай наново кодеци. Дори можеш да опиташ да отвориш диск веднага след рестарта, преди инсталацията на кодеците.
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Добър вечер и ЧНГ на всички Night Raven не стана номера с кодеците мисля че е нещо от настройките но не знам за какво става въпрос.Забравих да кажа че като се ровех в папка Е изведнъж рс излезе от уиндоуса и натисках нещо да тръгне от рода на F8 F3 и др
Link to comment
Сподели другаде

Я дай пълна информация за хардуера (включително и захранване).

На тая писачка фърмуеърът обновяван ли е? Всички ли драйвери за системата са инсталирани?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...