Jump to content

Препоръчайте ми марка Преносими Компютри


Препоръчан пост

Може ли да ви помоля да ми препоръчате каква марка лаптоп да си взема до 1300 лв. Говоря за марка, а не за модел, модела аз ще си го избера. Питам защото съм се нагледал на доста преносими компютри Асус, които са се прецакали и затова ви питам да ми препоръчате някоя качествена марка. Ще съм благодарен и ако Night Raven си каже мнението. Мерси предварително.
Link to comment
Сподели другаде

Не смятам, че мнението на Night_Raven би било особено ценно в случая. :)

Не се занимавам толкова с лаптопи, за да имам някакви по-конкретни впечатления за марките. И все пак лично аз може би бих се спрял на Dell или HP, но пак казвам - това не го вземай толкова под внимание.

Link to comment
Сподели другаде

Dell и НР, ама от тези дето са предназначени за западна европа и америка.

 

Добре а Как да разбера дали са предназначени за Западна Европа и Америка - пише ли го някъде на лаптопа или искаш да кажеш да си го купувам от чужбина

Link to comment
Сподели другаде

Не е добър вариант да се вземат модели които са предназначени за западна европа, още по-малко за щатите. При евентуален проблем започват истинските трудности за потребителя. Това си е чисто мое наблюдение. Моето лично мнение е HP, но Compaq сериите които се предлагат в България и имат добра подръжка. Като гледам цените можеш спокойно да влезнеш в цената.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...