Jump to content

Препоръчан пост

хора имам проблем немога да кажа че е сериозен защото за некои от вас може да се види елементарен но аз вече откачих.Значи проблема е следния зех си нов комп и нали като го зех нямаше ъиндолс и нали качих му и трагнах да инсталирам драиварите и точно когато мислех че сам готов изникна проблема пускам си такав музичка щото тама си и бех зел нови слушалки да ги пробам нали и трагвам да пускам 1 песничка и оп грешка от winamp от там се сетих че е от драиварите нали давам там на My Computer своиста и т.н. и гледам има некои сас удивителни нали демек нема драивари викам си да се еба у шматката пак сам забравил нещо и сложих сички драивари наново и пак така свалях какжи ли не драивари и пак нестава звуковата карта ми е Realtek ALC662 High-Definition audio CODEC 6-chanels провах така както бяхте уписали в 1 тема там нали device manager там и да дарси драиварите на диска нали на които са ми драиварите и нищо не намира свалях други драивари и какви ли не глупости ако ви трябва още някаква информация само кажете
Link to comment
Сподели другаде

Здравей и добре дошъл във форума.

Да започнем с малко критика :) Опитай да слагаш запетаи, точки или някакви знаци за да разбираме къде спира и къде започва новата ти мисъл, че така четено от друг човек 10 реда в едно изречение е пълна каша.

По проблема: "качил" си Windows, а би ли споделил поне какъв е ??

Също така може би ако кажеш какви драйвери и точни версии си пробвал, би ни било от полза да разгадаем проблема по-бързо.

Link to comment
Сподели другаде

така качих windows XP SP3 32B , a драиварите са Realtek Audio Driver поне това пише на диска с драиварите не пише версия или нещо друго но ако има начин да вида какви са драиварите кажете и ще ви ги кажа

 

 

 

 

п.с. и пусни 1 линкче кам темата как се качваха снимки тук

 

Realtek High-Definition Audio Driver 2.10 ето ги драиварите :P

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...