Jump to content

Проблем с логване в сайтове


Препоръчан пост

От известно време като вляза в някой сайт(по точно в сички сайтове дет влизам) кат се логна и при следващото влизане трябва отново да се логвам.Натискам опцията запомни ме но нищо не стаа.Дори и с скайпа е така.и профила ми в Игугъл,вибокс,нясякъде...Някфи идеи за решение на това проблемче? :blink:
Link to comment
Сподели другаде

На мен така ми се получава само при photoshop-bg.com, ама те и без това не го поддържат тоя форум... (и той е InvisonBoard, но при SoftVisia всичко си е наред! :svlove: )
Link to comment
Сподели другаде

Ето лога

http://4storing.com/eom61/1f0222ed441b7381...a840f3a870.html

 

Бразузъра ми е Mozilla Firefox (имам и Internet Explorer но не го ползвам)

 

За ОС(май това бяха операционни системи в писито),но не знам от къде да взема информацията....

Link to comment
Сподели другаде

Ами не са операционни системи, а е само една операционна система. Погледни в Properties на My Computer.

Изтегли HijackThis 1.99.1 (213KB), която съм преименувал нарочно, стартирай я и кликни Do a system scan and save a logfile. Това ще създаде текстов файл в същата папка. Копирай съдържанието му тук или прикачи файла към темата, както ти е по-удобно.

Изтегли Autoruns, след това стартирай програмата и направи следното:

1) избери Options -> Hide Microsoft Entries;

2) кликни File -> Refresh;

3) кликни File -> Export...;

4) запази файла някъде и след това го прикачи към темата или му копирай съдържанието.

И пробвай също с IE дали го има този проблем.

Link to comment
Сподели другаде

AutoRuns

 

 

Hijackthis

 

 

Пробвах с ИЕ.Логнах се в vbox и един форум като натиснах опцията запомни ме.След това рестартирах компютъра и нямах проблеми не трябваше наново да влизам в профилите си.

post-3884-1229333036_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

1. Занапред, моля, прикачай файловете към темата или поставяй текста тук, не качвай такива малки файлове на чужди хостинги.

2. За лога на Autoruns не си изпълнила точно инструкциите. Толкова ли са сложни или не ти се четеше?

3. За Бога, махни едната антивирусна. Крайно нежелателно е потребител да ползва 2 антивирусни едновременно. Виж тази тема за други ценни съвети.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...