Jump to content

Проблем с лаптоп-тошиба


Препоръчан пост

Някой има ли си на идея,защо след като си инсталирах XP,на лаптоп тошиба сега не ми свети лампичката на Wireless,като си сложа вистата се оправа,но след като върнах XP-то пак не свети.Жена ми също е със тошиба но друга серия,при нея този проблем не съществува.Някакъв драйвер ли трябва,или какво?
Link to comment
Сподели другаде

Имаш ли интернет през Wireless-а?

 

Ако нямаш, по-всяка вероятност ще ти трябват драйвери за Wireless контролера, които може да намериш на сайта на Toshiba.

Link to comment
Сподели другаде

Някой има ли си на идея,защо след като си инсталирах XP,на лаптоп тошиба сега не ми свети лампичката на Wireless,като си сложа вистата се оправа,но след като върнах XP-то пак не свети.Жена ми също е със тошиба но друга серия,при нея този проблем не съществува.Някакъв драйвер ли трябва,или какво?

 

Извинявай fbikz75, но ти за всеки драйвер поотделно ли ще питаш? Видях случайно, че l.kanelov вече ти писа за друг драйвер на същата машина....

Link to comment
Сподели другаде

Първо не си казал модела на лаптопа какъв е ако си го закупил с Windows Виста не се надявай много от приложенията да заработят.

Пусни точно модела на лаптопа.Може и да се намери някакво решение

Link to comment
Сподели другаде

Toshiba L-40 Satelite

За тази серия си има официални драйвери.

Досега не съм срещал модел на тошиба, на който да не му свети лампата, явно си сложил неправилен драйвер или да ти липсва някой драйвер

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...