Jump to content

Лаптопът ми забива


Препоръчан пост

Здравейте! Лаптопа ми е Тошиба сателит А-60.Преди няколко дни промени цветовте на монитора и се появиха някакви вертикални черти.Занесох го на сервиз ,където установиха ,че е се е скапала паметта на комп./тя е вградена в платката/. Отстраниха я и остана само добавената памет от 512 мб.Видеокартата също е вградена /64 мб./.Казаха ми че бързината ще се оправи след преинсталация на Уиндоуса,което и направих,но нищо не се получи.Комп. ми зарежда за 20-25мин.,постоянно забива.В момента съм с Уиндоус ХП серв.пак 2.

Моля помогнете да го направя малко по-бърз!

PS Игри не се играят на комп.

Предварително благодаря на всички !

Link to comment
Сподели другаде

Я, пак обясни това за паметта. И как така са отстранили нещо, което е вградено? И щом са могли да го отстранят, как така не са го заменили, все пак лаптопът е в гаранция?
Link to comment
Сподели другаде

Я, пак обясни това за паметта. И как така са отстранили нещо, което е вградено? И щом са могли да го отстранят, как така не са го заменили, все пак лаптопът е в гаранция?

 

Лаптопа не е в гаранция. Просто отстраниха вградената памет и с нищо не я замениха. Не съм специалист ,за да обясня точно,но на добавената памет има едни "плочки",които са отстранили от платката. Остана само паметта ,която преди бях купил и добавил.

Link to comment
Сподели другаде

върху иконата моят компютър цъкни с десен бутон и от менюто избери Properties или Свойства. Направи един шот на прозореца и дай да видим с какъв комп си...
Link to comment
Сподели другаде

върху иконата моят компютър цъкни с десен бутон и от менюто избери Properties или Свойства. Направи един шот на прозореца и дай да видим с какъв комп си...

Здравейте отново!

ето шота:http://img352.imageshack.us/img352/5900/87968788zm5.th.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...