Jump to content

Сайт за качване на картинки


Препоръчан пост

Съвсем случайно попаднах на http://prikachi.com/ .

От интерес се регистрирах и ми стана интересно. Този сайт дава възможност да се качват изображения с големина до 4 МВ. Освен това регистрираният потребител може да си прави собствени галерии и да им дава права да бъдат ли виждани или не. Попитах за мястото, с което разполагам като потребител. Веднага получих отговор, че мястото е неограничено и че при първо съмнение веднага ще се добавят нови хардове. Звучи ми добре.

Link to comment
Сподели другаде

И че не можах да видя някъде да пише колко време държат снимките на хостинга си. За сайта, изглежда може да се каже добре. Но не това е най-важното. Ако ми изтрият снимките след 1 2 3 месеца какъв е смисъла след като има други стабилни сайтове за хостинг на изображения :)
Link to comment
Сподели другаде

И че не можах да видя някъде да пише колко време държат снимките на хостинга си. За сайта, изглежда може да се каже добре. Но не това е най-важното. Ако ми изтрият снимките след 1 2 3 месеца какъв е смисъла след като има други стабилни сайтове за хостинг на изображения :)

 

До момента не са трити снимки поради давността им. Също така нямам планове да разчиствам, но евентуално ако това се случи някой ден ще бъде направено по следните критерии:

 

- снимки от регистрирани потребители НЯМА да се трият

- ще се трият повтарящи се снимки, качени от един и същ IP адрес като се запази последната качена

- ще се трият тези от тях, които не са отваряни последните 3-6 месеца.

 

Това ще рече, че реално ще се трият снимки, които никой не ползва и евентуално не пази адреса. Ще бъде запазено копие на повтарящите се снимки, за да могат да се търсят с търсачката.

 

Поздрави,

Веселин Хаджитодоров

http://prikachi.com

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...