Jump to content

Препоръчан пост

Здравеите,значи при мен проблема е такъв,че PC-то ми постоянно дава различни ерори.Например когато почна да инсталирам някои игра или програма ми дава ерор при инстала, много рядко се инсталват.Но след това когато вляза в приложението работя 5-10 мин. и дава пак някакаф еррор или ми дава син екран и се реска. Даже операта ми,скаипа,и всички игри.Преинсталвал сам Windowsa , постоянно си чистя вентилаторите.Но продалжава да ми дава същите ерори.

RAM= 1 GB

Hard= 40 GB

video= 256 ATI Radeon 9550

Не сам много запознат и ще сам много благодарен ако някои даде информация за проблема ми :)

Link to comment
Сподели другаде

Ще си благодарен, ако дадем информация за проблема ти, а? Брей. А знаеш ли ние на какво бихме били много благодарни? На някаква поне малко полезна и насчоваща информация за проблема ти: какви са точно грешките, кога се появяват, откога е така, с каква операционна система си, каква ТОЧНО е хардуерната конфигурация и всякаква друга полезна информация. В момента все едно казваш: "Колата ми е зелена на цвят, има 4 гуми и двигател, но имам проблем с нея. Как да го оправя?"

 

По принцип бихме били и благодарни на малко по-сносен правопис, но това би било по-скоро бонус, защото за над 90% от българите грамотното писане на родния им език е меко казано непосилно.

Link to comment
Сподели другаде

Така аз сам приятел на "козел" и съм запознат със проблема му , виждал съм машината наживо и е просто нещо уникално няма софтуер на който да не дава някакъв супер измислен ерор ето и пример на браузара опера http://img.data.bg/i.php?id=1263909&ctrl_id=xnygby най-вече машината се рестартира когато си иска което е много лошо наскоро инсталирахме Win XP Professional SP3 с БГ интерфейс и пак не помогна защото аз мислех че е от OS ама явно не е там проблема до сега не съм виждъл такъв проблем и също си нямам и идея какво има...
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...