Jump to content

Немога да си подкарам нета


Препоръчан пост

Здравейте,моля за помощ

Купих си лаптоп и немога да си подкарам нета

С ОС Vista съм /която ми е доста различна от XP-то/ и немога да си инсталирам дарйверите за модема.

Първо търсих драйвери за модема който е Thomson TCM 325,уж намерих обаче пак нестава.Пускам диска и от контрол панела тръгвам да ги инсталирам като нов хардуер /поне така си правя на XP-то/ но не ми ги намира въобще драйверите от самото CD.

СЕга търся други драйвери в нета но не намирам за моя модел.

Ако можете да помогнете с нещо ще съм благодарен :peace:

Link to comment
Сподели другаде

Така търсиш помощ сякаш до момента е произведен само един модел лаптоп. За жалост не е така и има хиляди модели. Ние все още не владеем телепатия, за да влезем в дълбините на твоя ум и да извлечем информацията лично.

Отделно: защо ти е точно модема? Интернетът ти не минава ли през мрежовата карта?

Link to comment
Сподели другаде

Ами лаптопа ми е следния

ASUS

CPU Athlon x2Dual-Core QL-60 1.9GHz

RAM 3 GB

HD 250GB

Video-ATI Radeon HD 3200 Graphics

 

инсталирал съм Windows Vista Ultimate 32 bit

 

Имам настолен компютър и модема е свързан чрез USB port.

Както писах по горе търсих драйвери за Виста за този модем, намерих но пак нестава и не ме допуска да ги инсталирам въобще :crosseyes1:

Нито пък самия компютър ги открива

 

Другото което е ,като го купих нямах под ръка ОС и го дадох на фирма да му инсталират.Всичко беше ОК,но самия лаптоп бавеше,забиваше,даже и с нет се свързах като сложих в USB -to кабела.Което ме озадачи малко защотот не бях казвал какъв модем имам и т.н.

 

Та си го преинсталирах сам,понеже ме дразнеше това забиване и бавене на нова машина.Аз имам 8-годишно PC и така не забива като влизам в нета,a лаптопа мислеше 5 минути докато ми зареди страницата.

 

Та след като си го преинсталирах се сблъсках с подкарването на нета :crosseyes1: :cooldude:

Link to comment
Сподели другаде

...

Както писах по горе търсих драйвери за Виста за този модем, намерих но пак нестава и не ме допуска да ги инсталирам въобще :crosseyes1:

Нито пък самия компютър ги открива

...

Опиши ситуацията по-подробно - какво точно си намерил, как си се опитал да го инсталираш и какво по-точно "нестава".

Опитай да инсталираш драйверите от официалния сайт и опиши как протича инсталацията и какъв е крайния резултат.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...