Jump to content

Modem Device on High Definition Audio Bus


Препоръчан пост

Здравейте!Наскоро си купих Лаптоп и нещо явно съм изтрил и сега имам проблем с Modem Device on High Definition Audio Bus,в device managera ми стои жълтичкото,че ми липсва драйвера.Никъде не мога да намеря драйвери за него.Лаптопа ми е Acer aspire 6920g и съм с Vista Home Premium.Моля някой ако може да помага!Благодаря предварително.
Link to comment
Сподели другаде

Това ще e или от конкретния драйвер за модема, или от драйвера за звуковата карта. И двата ги има на страницата, която съм ти дал.
Незнам точно какъв е проблема в тоя саит,но от вчера насам,когато влизъм в него и се опитам да изтегля нещо нестава.Там където пише MS Windows Vista си избирам за драйвера на модема или за звука,но не се теглят.Или се скриват в сив екран или се изтеглят архивирани,но големината им е 0.Когато се изтеглят с големина 0 и се опитвам за ги разирхивирам ми изписва това нещо C:\Users\Kalin\Desktop\CIR_ITE_IT8512E_v5046_Vistax32x36.zip The archive is either in unknown format or damages,което не зная какво ознчава и защо не мога да ги изтегля,при положение,че нямам проблеми със зип хаилове.Ако можеш даи ми конкретен линк.
Link to comment
Сподели другаде

Драйверите се намират на FTP сървър. Ето линк към конкретната папка. Всички драйвери са вътре. Изтегли първо звуковия драйвер (първия в списъка) и опитай да го преинсталираш. Ако не стане, можеш да пробваш с някой драйвер за модем, но не знам точно кой ще е за теб. Ако имаш проблем да отвориш сайта или не се сваля отново, значи проблемът е при теб, защото при се свалят без проблем.
Link to comment
Сподели другаде

Драйверите се намират на FTP сървър. Ето линк към конкретната папка. Всички драйвери са вътре. Изтегли първо звуковия драйвер (първия в списъка) и опитай да го преинсталираш. Ако не стане, можеш да пробваш с някой драйвер за модем, но не знам точно кой ще е за теб. Ако имаш проблем да отвориш сайта или не се сваля отново, значи проблемът е при теб, защото при се свалят без проблем.
В тая папка няма нищо?

 

 

в силъл,че нищо не намирам.Или ме препраща към Driver detective

Link to comment
Сподели другаде

В тази папка има доста файлове. Явно имаш някакъв проблем с антивурусна, защитна стена, браузъри или и аз не знам с какво. Щом не става това, опитай нашия даунлоуд за драйверите на Realtek: Realtek High-Definition Audio Driver for Vista.
Link to comment
Сподели другаде

В тази папка има доста файлове. Явно имаш някакъв проблем с антивурусна, защитна стена, браузъри или и аз не знам с какво. Щом не става това, опитай нашия даунлоуд за драйверите на Realtek: Realtek High-Definition Audio Driver for Vista.
Всичко си ми е ок,нямам никакъв проблем,от тия които си изброил,явно не можеш да ме разбереш нещо,просто ми трябва еи този драивър HDAUDIO\FUNC_02&VEN_11C1&DEV_1040&SUBSYS_10250146&REV_1002.Този го имам Realtek High-Definition Audio Driver for Vista
Link to comment
Сподели другаде

Точно драйверът на Realtek трябва да е този, който искаш. Просто го преинсталирай и почисти, както е описано в тази тема.
Братле тоя Driver na Realtek съм го преинсталирал 10 пъти:)просто проблема ми е в друго явно.Modem Device on High Definition Audio Bus-този драивер го няма в Realtek и незная къде да го тярся.
Link to comment
Сподели другаде

Modem Device on High Definition Audio Bus--HDAUDIO\FUNC_02&VEN_11C1&DEV_1040&SUBSYS_10250146&REV_1002-явно това е драивера,който ми трябва.Или аз не го намирам или просто го няма в това,което си ми дал:)
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...