Jump to content

Проблем с размазана графика и рестартиране на пц-то


Препоръчан пост

Здравейте.Значи имам следния проблем.Когато си инсталирам и пусна повечето от игрите Графиката ми прескача и на 3-4 минута от играта пц-то ми забива или се рестартира...Скоро съм го форматирал и видно няма никакви проблеми но в повечето игри имам този проблем дори и игрите да са с малки изисквания..предполагах че е заради драйверите но ги смених и пак е така..имах предположение и за видео картата но не знам..ако някои има мнение и може да ми помогне ще му бъда много благодарен :thumbsup: Благодаря предварително.
Link to comment
Сподели другаде

Поредният български потребител, който очаква помощ, но не дава никаква реално полезна информация. Свиква се, то такива са 99%. Ще разберем ли каква всъщност е конфигурацията, каква е операционната система, откога е проблемът, други проблеми по време на работа има ли и т.н.?
Link to comment
Сподели другаде

Не даваш много изчерпателна информация за да може да се доближим дори до предположение от какво ще да е. Кажи примерно какви са ти характеристиките на компютъра. Видео, хард диск, дъно, процесор. Също така кажи какви игрички играеш и веднага ли след като ги пуснеш почва проблема ? Какви са температурите на компонентите, да не би да прегрява нещо ?

Пробвал ли си да товариш с нещо друго компютъра и дали като го направиш се получава зациклянето.

Night_Raven е много прав :)

Link to comment
Сподели другаде

Извинявам се затова но по-принцип не съм имал такива проблеми и не съм писал такива коментари ..

Дънна Платка: Epox Ep-9NDA3I

Процесор:AMD Athlon , 3000+

Видео Карта : Geforce fx5200 128 mb ram

Системна Памет : 512 мб ДДР

Хард диск : Сеагайт 40ГБ

Операционна система : Microsoft Windows XP Professional SP 2

 

Проблема е от 2-3 месеца на повечето игри най-вече всички поредици на NFS..По-принцип пс-то не се товари от такива игри и си вървят перф но примерно на NFS картината прескача около 1-2 мин след като пс-то забива или се рестартира..Температурата на всички устройства не превишава 36-38 Градуса ..

Link to comment
Сподели другаде

Възможно е проблемът да е видеокартата. Най-добре вземи временно за тест друга АGP видеокарта от приятел / познат и виж как се държи системата. Ако няма проблеми тогава, виновникът е ясен.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...