Jump to content

Проблем с Modem Device on High Definition Audio Bus


Препоръчан пост

Здравейте!Дано някой може да ми помогне.Купиха ми лаптоп HP Pavilion dv2715nr.Чудесно радвах се много сложихме и Wireless, супер.Реших да махна Vistata и сложа ХР.Цяла седмица адски труд намерих драйвъри, всико си работи, но има хардуер който иска драйвър - Modem Device on High Definition Audio Bus.Въпроса ми е: За какво служи, може ли без него.Намерих някакъв такъв драйвър но не става жълтичкото в Дивайса стои.Да не би да има някакъв ред при слагане на драйвърите.Ако е така пак ще го преинсталирам стига да знам кое в какъв ред се слага.Сега карам Cisko академията и лаптопа ми е необходим, у дома имам нет но като отида там където се събираме и ни преподават, всички имат нет аз не.Там има Wireless.Защо е така.
Link to comment
Сподели другаде

Опитай да инсталираш този драйвер. На сайта на HP има страници с драйвери за Microsoft Windows XP и драйвери за Microsoft Windows Vista - поне можеш да си направиш списък и да ги търсиш после.
Link to comment
Сподели другаде

Гледах тази информация в сайта и оттам дръпнах доста драйвъри но този го няма а и не знам за какво устройство да търся писах и в Гугъл , но нищо

 

а този е за Виста.

Link to comment
Сподели другаде

Гледах тази информация в сайта и оттам дръпнах доста драйвъри но този го няма а и не знам за какво устройство да търся писах и в Гугъл , но нищо

 

а този е за Виста.

Пробвай с NForice HDA. Поне тези са за моя HP dv5t :)

Link to comment
Сподели другаде

Най-сигурният метод е да отвориш device manager, след това двоен клик с ляв бутон върху това дето те нерви, след това табче details и копираш данните от падащо меню Hardware IDs. Трябва да е нещо от рода на PCI\VEN_8086&DEV_4237

 

След като го пуснеш това можем да ти отговорим по-точно какво е това устройство

Link to comment
Сподели другаде

Най-сигурният метод е да отвориш device manager, след това двоен клик с ляв бутон върху това дето те нерви, след това табче details и копираш данните от падащо меню Hardware IDs. Трябва да е нещо от рода на PCI\VEN_8086&DEV_4237

 

След като го пуснеш това можем да ти отговорим по-точно какво е това устройство

 

Ей това се получи

 

HDAUDIO\FUNC_02&VEN_14F1&DEV_5051&SUBSYS_103C30CD&REV_1000\4&125A1DFE&0&0002

 

 

Намерих го тук http://forum.ru-board.com/topic.cgi?forum=...&start=1360

 

Благодаря че ми каза как да видя устройството Много много се радвам сега всичко е както трябва

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...