Jump to content

Въпрос за wireless usb mouse


Препоръчан пост

Ще взема да задам и аз един въпрос, който ме мъчи откакто видях темата. Може би ще ви се стори глупав, но аз не мога да си отговоря. Та въпроса е следния: имам два компютъра в две съседни стаи, ако им взема и на двата безжични мишки и клавиатури дали ще има проблем като ги използвам. По-точно сигналите от двете мишки и клавиатури дали ще се преплитат или пречат или ще си работят нормално всяка мишка и клавиатура с нейния си компютър?
Link to comment
Сподели другаде

Ще взема да задам и аз един въпрос, който ме мъчи откакто видях темата. Може би ще ви се стори глупав, но аз не мога да си отговоря. Та въпроса е следния: имам два компютъра в две съседни стаи, ако им взема и на двата безжични мишки и клавиатури дали ще има проблем като ги използвам. По-точно сигналите от двете мишки и клавиатури дали ще се преплитат или пречат или ще си работят нормално всяка мишка и клавиатура с нейния си компютър?

 

Не се притеснявай, няма да има проблем! Всяка една е със собствен код на разпознаване и шифриране на сигнала, така че не трябва да си влияят взаимно.

 

Малко офф. :offtopic:

Я си представи следния куриоз: Шеф на фирма, решава да снабди офиса си с безжични мишки на една фирма и сяда да си играе Пасианса... И в този момент на всички екрани на неговите подчинени се показва "зеления екран"...

Не, това е само част от един сън....

Link to comment
Сподели другаде

Ха Ха. Не се бях замислял за това ама като гледам, че китайските катинари да речем имат около десетина вариянта на ключовете и ако и при кодовете на клавиатурите (които в повечето случаи са китайски) е така този шеф определено ще си има проблеми с офис оборудването. :computer: . А иначе благодаря за бързия отговор.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...