Jump to content

Въпрос за безжичния интернет на Globul


Препоръчан пост

За 1 месец можеш да ползваш 10 ГБ трафик, в смисъл.. изтеглиш един филм 700 МБ и вече 0.7 ГБ от тези 10 са вече използвани.

Браузването из страниците същи взима трафик(за зареждане на картинки менюта и т.н.) :)

 

Дано да ти е станало поне малко по-ясно ;)

Link to comment
Сподели другаде

Чак пък много, в нормално - развитите страни мобилния трафик е да не казвам безплатен... крайно време е и нашите да се усетят...

 

П.С Как искам да съм Японец... :)

Link to comment
Сподели другаде

Мерси на всички вече ми стана по-ясно този интернет не е мобилен а за домашни компютри сигурен съм че са по 10 ГБ но видях че предлагат и по 12 ГБ, според мен този интернет е за хора които само браузват а не за такива като мен защото ще ми стигне само за 2 дена :haha:
Link to comment
Сподели другаде

Мерси на всички вече ми стана по-ясно този интернет не е мобилен а за домашни компютри сигурен съм че са по 10 ГБ но видях че предлагат и по 12 ГБ, според мен този интернет е за хора които само браузват а не за такива като мен защото ще ми стигне само за 2 дена :haha:

Не това е интернет за хора в движение, ръгаш картата в лаптопа и имаш връзка навсякъде, особено полезно за разни бизнесмени които се нуждаят от елемнтарна комуникация в непредвидени моменти, за факсове, браузване та дори и скайп/ ICQ е идеално като план, още помня как до преди няколко години се предлагаха пакети от кабеларките с размеро по 2-3 ГБ :giggle:

Link to comment
Сподели другаде

Ползвам такъв модем за работа

 

 

http://www.vodafone.es/empresas/servicios/datos/modem_conecta/att00015408/e220_hsdpacopia.jpg

 

 

в Испания и лимита е 5 Gb (45 € / месец). Е да има и без лимит но е по скъпо. Тези 5 Gb са ми предостатъчни и то не за непредвидени моменти, а за работа. Та за това ми се стори 10 Gb страшно много. Иначе нали в БГ всичко се развива светкавичвно и нищо чудно утре да спрат да пишат на пишещи машини пълномощните пред паспортните служби и да започнат да ползват така наречените принтери. http://www.digitalbg.info/bgescom/e107_images/emotes/default/ghi.gif

Link to comment
Сподели другаде

Я недей да приказваш такива работи.... Знаеш ли колко е гот да висиш по опашките... само като си спомня големите опашки за новите лични карти....
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...