Jump to content

Желания за превод и линкове към превод на програми


Препоръчан пост

  • Отговори 177
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

VLC и Media Player Classic ,може би най-добрите и най-използвани нямат български превод.Някой не би ли се заел с тях? Media player

ТОва е: http://www.bg-interface.net/archives_abc.php?character=m А ето и 2: http://www.bg-interface.net/archives_abc.php?character=v

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Здравейте!

Искам да попитам има ли превод на Photoscape и ако да от къде да го изтеля?Ако все още няма бих желал някой да го преведе това е един чудесен редактор със много големи възможности!!!Благодаря ви :peace:

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Здравейте, искам да попитам може ли някой да преведе тази програма за биоритмите на всеки човек? Тя е много полезна. Преди време по нея в градския транспорт изчисляваха критичните точки на шофиорите и ги слагаха почивка в тези дни.Предварително Ви благодаря.Биоритми

Критични са дните, когато се събират 2 или 3 от линиите в един ден.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Някой ще може ли да преведе GetDataBack.v3.03

На всякъде по форуми те казват че е най добрата за възтановяване на

файлове но никаде не намерих обяснение как се работи с нея на Български,

някой ако може да помогне.

Благодаря

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
hi

Не намирам превод на corelDRAW11, ако някой знае нещо по въпроса да бутне едно рамо.

Благодаря!

Съжалявам, че ще те разочаровам, но програмата е доста голяма и ме съмнява, че някой ще се навие да я преведе.

 

ПС: Сега е моментът някой да покаже, че греша :)

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,

Много ще се радвам, ако някой се захване с превода на Vista Manager. Програмата е много добра и върши чудесна работа. Има много подробни обяснения за всяка опция и настройка, поради което би било добре да е преведена на роден език. Силно се надявам някой да обърне внимание на тази програма. Казаха ми, че програмата може да се преведе с UltraEdit 32.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,

Много ще се радвам, ако някой се захване с превода на Vista Manager. Програмата е много добра и върши чудесна работа. Има много подробни обяснения за всяка опция и настройка, поради което би било добре да е преведена на роден език. Силно се надявам някой да обърне внимание на тази програма. Казаха ми, че програмата може да се преведе с UltraEdit 32.

UltraEdit 32 e HEX редактор до колкото ми е известно. Преводът с такъв инструмент теоретично е труден, практически е невъзможен. Освен това не успях и без това да намеря къде програмата "крие" своите стрингове с текста, а в добавка и братушките нямат русификатор, което ме навява на мисълта, че програмата има някакъв механизъм, който не позволява файловете й да бъдат редактирани

Link to comment
Сподели другаде

UltraEdit 32 e HEX редактор до колкото ми е известно. Преводът с такъв инструмент теоретично е труден, практически е невъзможен. Освен това не успях и без това да намеря къде програмата "крие" своите стрингове с текста, а в добавка и братушките нямат русификатор, което ме навява на мисълта, че програмата има някакъв механизъм, който не позволява файловете й да бъдат редактирани

Не е така. Питай Bfaf. Той ми каза, че може, но той има проблеми с кирилицата под Vista и затова не може да го направи. Чрез програмата UltraEdit 32 се превежда пишейки шестнайсетично. Показа ми снимки. Ето ТАЗИ и ТАЗИ. Въпроса е дали някой може да го направи например под XP?

Link to comment
Сподели другаде

като натиснеш ctrl+h ти ги изкарва в по-човешки вид и кирилицата излиза коректно, но като добавя допълнителни букви ми скапва файла, явно изпускам нещо
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...