Jump to content

Защо не ми отваря, запазва файла?


Препоръчан пост

От известно време не мога да си отворя файла, който ми изпращат от банката, съдържащ информация на банковият ми учет.

 

Каде може да настава грешка? 

 

Използвам Avast, нямам Firewall или подобни.

post-485-1215540394_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

От известно време не мога да си отворя файла, който ми изпращат от банката, съдържащ информация на банковият ми учет.

 

Каде може да настава грешка? 

 

Използвам Avast, нямам Firewall или подобни.

пробвай да го свалиш на диска, отваряш май компутер, намираш директорията кудето си го записъл, после мишката върху него, десен бутон, open with ,избираш notepad. Ako нямаш open with избери open , той ще те попита с какво да го отвори, но не избирай дефаулт нещо си ами чукни другата точка и след това избери notepad

Link to comment
Сподели другаде

По-добре не опитвай да отвориш .zip с Notepad. Не ще видиш нищо различно от цифрички и буквички и няма да намериш това, което ти трябва. По-добре опитай да спреш антивирусната и пробвай отново да го свалиш и прегледаш.
Link to comment
Сподели другаде

По-добре не опитвай да отвориш .zip с Notepad. Не ще видиш нищо различно от цифрички и буквички и няма да намериш това, което ти трябва. По-добре опитай да спреш антивирусната и пробвай отново да го свалиш и прегледаш.

 

Спрях анти вируса. Не става. Между другото, жената казва, че и тя има проблем с свалянето на нашия комп, ама в работата и всичко било наред??? Къде е проблема?

Link to comment
Сподели другаде

Въпреки че размера ми се струва много малък, само 1КВ и най-вероятно не е изпратен целият файл, но все пак опитай да го разархивираш и след това да го отвориш било с Notepad (ако е с окончание .txt )

 

Успех!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...