Jump to content

Препоръчан пост

За съжаление Windows-а е чешки, нямам избор. Или си мислил вида на текстовия документ?

 

Дай някаква страница за лаптопи за да сравня цените. Лаптопа ще е за нашите, така че искам да видя дали да го купувам от тук (Словакия) или ще намеря нещо подобно в България. Дали има смисъл да го тегля от тук?

Link to comment
Сподели другаде

Лично на мен ми се струва, че 400лв са може би мааалко множко за този лаптоп. Според мен ще може да се намери същия или по-добър за по-малко. Говоря за втора ръка. Може и да греша обаче. Лаптопът обаче е малко слабичък. Зависи и за какво ще се ползва, де, но това ще работи малко на ръба с Windows XP, особено ако се качат разни резидентни програми.
Link to comment
Сподели другаде

Лично на мен ми се струва, че 400лв са може би мааалко множко за този лаптоп. Според мен ще може да се намери същия или по-добър за по-малко. Говоря за втора ръка. Може и да греша обаче. Лаптопът обаче е малко слабичък. Зависи и за какво ще се ползва, де, но това ще работи малко на ръба с Windows XP, особено ако се качат разни резидентни програми.

 

Имаш право. Вече го отказах. Също ми се стори слабичък. 

 

 

П.П. Можеш да премахнеш темата.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...