Jump to content

Multimedia Audio Controller - Проблем с драйвери


Препоръчан пост

монтирана е но и с никакви драйвери не трагва а пак на дъното буксата (например пускам музика на тонколоните и пъхам жака, когато го пъхна до края се чува само от лявата тонколона,а когато не е напахан до края се чува само от дясната тонколона :S
Link to comment
Сподели другаде

  • 11 months later...

Здравейте !

 

За да  не отварям нова тема искам да попитам следното. Значи преинсталирах  windowsa  на един компютър ,инсталирах всички драйвери и когато стигнах до драйверите за звука първо пробвах да ги инсталирам като вляза в диска чрез десен бутон и Open от папката Audio, защото като пробвам през autorun-a не ми ги изкарваше там, но това не е проблема. Проблема е когато  пусна инсталацията и след известно време ми изписва  You should load Microsoft BUS driver... за да мога да инсталирам Audio драйвера. Направих го (инсталирах универсален драйвер UAA )  и при следващия опит пак ми се появи това съобщение. Тогава реших да го инсалирам от десен бутон на My computer ---> Manage. Когато кликна  на устройството и натисна update driver то успява да си намери драйверите от диска и ги инсталира , но когато стигне почти до края и точно тогава компютъра се рестартира от само себе си и не ми дава да инсталирам драйвера . Та въпроса ми е как  аджеба да инсталирам по друг начин тези драйвери за да ми тръгне звука ?

 

пп: Искам да подчертая, че пробвах да изтегля драйверите от официалния сайт и след като пусна инсталатора и след известно време компютъра пак се рестартира от самосебе си .

ПП2: Искам да кажа, че на мен също ми има въпросителна на Multimedia Audio Controler

 

ПП3: Чудя се дали не трябва да се свалят драйверите от сайта от производителя на дъното или от сайта на Intel ? :(

 

 

ОС: Windows XP SP3

 

Аудио картата е : Realtek AC'97 

Дъното е : GIGABYTE

Благодаря предварително!   :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
На мен ми се случи същото, преинсталнах си компа и нямах звук намерих драйвери за Realtek, но нещо интернета неможе да се пусне ето какво трябва да изтегля http://file.bg/c83215wXGpy
Link to comment
Сподели другаде

ми преинталнах си компа но нямам драйвери изтеглих си едни, но не съм сигорен, че са те ще се опитам да направя снимка и та ви покажа за какво става въпрос
Link to comment
Сподели другаде

Драйвери за процесора: AMD Dual-Core Optimizer и AMD Processor Driver (вторият е нужен, ако искаш да ползваш Cool 'n' Quiet функцията)

Драйвер за видео картата: ATI Catalyst Display Driver

Драйвер за звуковата карта: Realtek High-Definition Audio Driver

Драйвер за мрежовата карта: SiS LAN Driver

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...