Jump to content

Кампания за събиране на играчки


Препоръчан пост

  • Отговори 72
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Някакво развитие? :)

 

Към момента са получени два кашона с играчки от Варна и пет чувала от София. Очакват се още играчки от Севлиево. Получените играчки преминават "медицински преглед" и нужното се лепи и закърпва.

Продължавам да търся връзка с tonyfireman от форума на Волво. Надявам се скоро да се чуем.

Link to comment
Сподели другаде

винаги ме радват такива инициативи...

особено когато хората не стоят безучастни само да трупат мнения, а наистина помагат кой с каквото може...

в Арена се раздвижихме и за да не се повтарям, ако искате прочетете там какво сме си казали...

може доста да се направи и не само с играчки...

 

поздрави и бъдете здрави...

Link to comment
Сподели другаде

Към момента са получени два кашона с играчки от Варна и пет чувала от София. Очакват се още играчки от Севлиево. Получените играчки преминават "медицински преглед" и нужното се лепи и закърпва.

Продължавам да търся връзка с tonyfireman от форума на Волво. Надявам се скоро да се чуем.

Форума на волво в момента е ъндър кънстръкшън. Дайте да направим някаква по-голяма инициатива трите форума? От арена има потребители, които искат да се включат. Подробности ТУК

Link to comment
Сподели другаде

Ами то инициативата я има, трябва само да организираме събирането и предаването на играчките. Вече направихме един успешен опит, като събрахме и изпратихме играчки от различни градове. Сега просто можем да го повторим, като заедно с това потърсим и други детски заведения (градини и ясли), които биха имали нужда от играчки.
Link to comment
Сподели другаде

Аз също предлагам да се насочим междувременно и към друго/ги детски заведения. Наблали сме скорост - нека не спираме. А и така ще се избегне ненужното препращане на играчките от град на град.

 

trapped , изберете някой "отговорник", който да събира играчките и в нужния момент да им даде насока. По - лесно е, когато е по този начин. И по-лесно се комуникира.

 

:offtopic:

По мое лично наблюдение в домовете за деца постъпват много и различни по вид дарения. Предлагам насоката да бъде към общинските такива.

 

:offtopic:

Link to comment
Сподели другаде

Да, но вие имате задачата да изберете заведение - инициативата си е ваша. Може направо като направим срещата за събирането на играчките /някои при нас искат да даряват и пари, с които пак може да се купят играчки или нещо друго/ да се уговоря Траgedy да дойде да ги вземе направо на срещата. Другият вариант е ние да си ги съберем в арена и алгор или аз, които разполагаме с големи коли /и аз съм с волво от няколко месеца, чудно как не съм видял темата във форума на волво/, да имаме готовност да ги "доставим" когато решите. Моят график е натоварен обаче, а и на 17-ти заминавам.
Link to comment
Сподели другаде

Яворе, както ти е най-удобно на теб, така ще го направим. Може като съберете играчките да се видим някъде, за да ги взема и да ги изпратя, като задължително ще те държа в течение къде и за какво отиват. Ако някой иска да даде пари, то ще купим необходимите играчки като предоставим касови бележки за изразходваните средства. Може и вие да ги закупите, ако ще ви е по-удобно.

 

Най-важното е да помогнем на дечицата, които имат нужда от това. Другото е лесна работа ;)

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте. Много се радвам на това, което правите. Сега нямам възможност на този етап да се включа, но на някой от слеващите етапи :)

Поздрави. :)

Link to comment
Сподели другаде

Имаме вече в багажника 7 чувалчета.

Кога и къде нека каже trapped, защото той май заминава в неделя или когато - там...

 

А и ако още малко се напълни багажника вече няма да мога да виждам през задното стъкло.

 

това ми е поста публикуван току що в Арена...

 

 

Едит: Весо пратени са чувалите днес както ми каза на ЛС...

срока на получаването е до 17.00 часа на 22.08...

отбележи, че всичко е ОК когато са при теб...

 

опс...днес да се разбира 20.08...

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Здравейте!

 

Стигнаха ли вече някакви играчки до децата?

Вече мина почти месец... ако ги няма желаните представители, предлагам да се действа. Все пак основната идея беше да се съберат играчки, за да играят децата с тях. ;)

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!

 

Стигнаха ли вече някакви играчки до децата?

Вече мина почти месец... ако ги няма желаните представители, предлагам да се действа. Все пак основната идея беше да се съберат играчки, за да играят децата с тях. ;)

 

Не се притеснявай. Все още играчки до децата не са достигнали, защото :

1. Чаках пратката от algor. Днес играчките пристигнаха. Събота и неделя ще ги огледам и което има нужда ще бъде залепено и зашито.

2. Поради стечение на обстоятелствата през по - голямата част от седмицата не си бях в Русе. Същото ще бъде и през периода 25 - 30 август. Служба - няма начин.

3. В момента в детското заведение тече ремонт и прехвърлят дечурлигата от една стая в друга. Надявам се до края на месеца ремонтът да свърши и тогава с помощта на tonyfireman от Волво клуба ще действаме.

... и така ...

 

Допълнение към 31.08.2008 :

 

Пристигнаха още два кашона от Севлиево. :hesthebest:

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Ремонтът почти приключва. Днес говорих с директорката и се разбрахме следното : в сряда на обяд ще занеса всички получени до сега играчки. С помощта на сестрите и възпитателките ще сортираме играчките според това за коя възраст са подходящи. В четвъртък или петък играчките ще бъдат връчени на децата. Но така или иначе всички играчки поне в това си количество ще останат за замото ОДЗ, защото се оказва, че това е най-голямата детска градина в България, а доколкото знам и на Балканите / подробности ще има след няколко дни / . Освен основната сграда има няколко филиала пълни с дечурлига. Освен това разбрах, че от две години е спряна практиката родители да купуват играчки и затова част от тях ще бъдат дарени и на началните групи там. Абе ... заформя се голяма радост :svlove:
Link to comment
Сподели другаде

Весо, утре ще ти пратя каквото съм досъбрал тук, за да можете да разпределите и него. Между другото някои от колегите се включиха и с купени играчки, защото нямали стари такива :))))))))))))))

 

Баси хората....

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...