Jump to content

Търся двупанелен file manager


Препоръчан пост

Търся Windows file manager , който разполага с два панела за разглеждане на файловете. В момента ползвам explorer2 , но от известно време нещо не ми харесва, защото започна често да забива. Вярно, че мога да го преинсталирам, но ми се ще да пробвам и нещо различно.
Link to comment
Сподели другаде

Освен горепосоченият заместник на експлоДера, ползвам услугите и нa Total Commander-a, само дето съм фен на пакета с програми от тази страничка: http://tcup.pl/ . Лично за мен е доста удобен като функции и възможности, които предлага. Можеш дори да си ползваш лиценза от оригиналната версия на програмата.

В пакета има доста програми(Оригиналната програмата - Total Commander плюс един куп безплатни програми, разни шаренийки, цветови схеми, бутони...)

Дори започнах да се занимавам с превеждането му на Български език.

Иначе подобни сборки с програми на основата на Total Commander, могат да се намерят на много места, но това, което ми хареса е старанието на екипа да слагат само безплатни продукти или права за ползване само за този пакет, както и желанието им, да го преведат на много езици, което се вижда и в техния сайт...

 

Иначе ако търсиш безплатен аналог на Windows Explorer, можеш да посетиш любимата ми страница :svlove:

Надявам се да ти хареса!

 

Успех в търсенето! :lookaround:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...