Jump to content

Търся драйвери за Motorola C350


Препоръчан пост

Търся USB драйвър за Motorola C350 или софт за да му кача няколко мелодий, защото е жива скръб- има една гадна и една, която за нищо не става.

 

За да ви улесна малко- имам:

-Motorola Phone Tools

-PTS Phone Programmer

-floAt's Mobile Agent 2

-MOBILedit

но с тях не става или си има "чалъм" дето немога да го усетя.

Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели другаде

жена ми имаше навремето такава чудесия и да ти кажа честно неможах да се справя. То не беше теглене на драйвери, модифицирането им, четене на разни "мобилни" форуми с т.н и т.н. Накрая стигнах до мнението че мобилтел им правят нещо и затова правят такива проблеми.

В момента събира прах, все пак има и други марки...

Поне едно разбрах - Никога повече моторола, дори да ми е предлагат изгодно, както беше с тази дето имам....

Все пак ти желая успех!

Link to comment
Сподели другаде

Всъштност аз съм фен на СониЕриксон, много съм доволен от тях, ползвам вече трети модел и съм изумен от-всякъде, но на децата втори път

СЕ. няма да взема докъто не се научат да пазят, а тази "бръкма ми изпадна съвсем без пари, но било голям проблем, това с качването на мелодий

като го вържа с кабела за компа- все едно че нищо- качих си "Motorola Phone Tools" и вече виждам тел. номера, мога да избирам през компа и други

такива безполезни, но мелодий, теми и разни други такива не виждам, а е редно да има "чалъм". После качих и другият софт, който споменавам по горе, и с него виждам тези безполезните, че и нмого други, но пак безполезни, та си рекох- не може да няма някой, да е открил Америка, ама явно не е...

Все пак темата е отворена и ако някой научи нещо да пише тук, кой знае на някой може да му свърше работа ( казвам на някой защото се съмнявам

моите хлапета да го опазят до тогава:) ...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...