Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте!

От 2 дни не може да ми излезне скайпа на екрана.Компютърът ми беше преинсталиран преди 3 седмици и нямах проблеми.Вчера ми се пусна скрийнсейвъра и след като го изключих с мишката установих,че Скайпа не излиза ,а го има само като прозорец долу,в лентата на задачите.Когато се опитам да го увелича отива в дясно,извън границите на екрана пак под формата на прозорец.

Извинявам се ,ако темата не е за тук.Моля Ви,дайте съвет.Изтрих предишния и инсталирах нов,но няма резултат.Казаха ми да кликна с мишката на границата на програмата след като го отворя и отиде в безкрайното дясно,но не става и така.

Аз не съм много на ТИ с компютъра,но не съм и чак толкова зле за да не мога да се справя с Ваша помощ.А,нали знаете с питане до къде се стига.

Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели другаде

След като му възстановиш прозореца (и се премести вдясно, извън границите на екрана), натискаш клавишите в следната последователност: Alt+Space (задържаш Alt и щракваш интервала); стрелка надолу (щракваш го веднъж); Enter (щракваш го веднъж); стрелка наляво - докато се покаже прозореца.

Последната стъпка (стрелка наляво) изпълняваш, ако си сигурен(на), че прозореца е вдясно; ако е под или над границите на екрана, използваш съответно стрелка нагоре или надолу.

Link to comment
Сподели другаде

След като му възстановиш прозореца (и се премести вдясно, извън границите на екрана), натискаш клавишите в следната последователност: Alt+Space (задържаш Alt и щракваш интервала); стрелка надолу (щракваш го веднъж); Enter (щракваш го веднъж); стрелка наляво - докато се покаже прозореца.

Последната стъпка (стрелка наляво) изпълняваш, ако си сигурен(на), че прозореца е вдясно; ако е под или над границите на екрана, използваш съответно стрелка нагоре или надолу.

 

 

Ще пробвам и ще пиша какво стана. :thumbsup:

 

Благодаря,стана!

Много се радвам,че не само Ви открих,но и намерих помощ

Винаги съм смятала,че не е срамно да попиташ.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...