Jump to content

17-годишен уби братовчедка на Ашанти, певицата отменя концерт


Препоръчан пост

При жесток пътен инцидент бе убита 20-годишната братовчедка на певицата Ашанти – Куиншай Снийд. Момичето пътувало със свой приятел към хотела на братовчедка си в Йоханесбург, ЮАР.

 

За съжаление, по пътя автомобилът им бил засечен от друга кола, вследствие на което шофьорът изгубил контрол и превозното средство се преобърнало на пътя.

 

20-годишната Куиншай изхвърчала в насрещното платно, където била прегазена от задаващ се автомобил.

 

Виновник за инцидента е 17-годишен тийнейджър, който откраднал колата на майка си да се повози. На всичкото отгоре се оказало, че младежът е под въздействие на алкохол.

 

Непълнолетното момче е било арестувано и хоспитализирано.

 

Заради тежката загуба 25-годишната певица Ашанти Дъглас отмени първия си концерт в Южна Африка, а днес (понеделник) лети обратно за Щатите, заедно с тялото на покойната си роднина.

 

 

Източник: www.dnes.bg

Link to comment
Сподели другаде

Кога ще похапнем жетце?:)

 

Абе човече ти добре ли си с главата.Как може да се подиграваш за такива работи. :angry: :angry: :angry: Абе някои хора си пишат каквото им дойде на ум само да се направят на интересни , е тука збърка

Link to comment
Сподели другаде

Не е вярно, това е да трупат постове не от простотия понеже на някой много им пука дали ще имат 10 или 12 <_< ... А случилото се е ужасно, ето че американските филми, където показват точно такива истории, започват се случват и в реалният живот, а после кой е виновен, толкова са им заблудени младежите, че гледат да избягат от реалостта и правят какво ли не. Е какво сега да не излезем ПО от тях, не че ще ме очуди.
Link to comment
Сподели другаде

Ко ви пука за САЩ?

Мислете как да оправин нещата тука,не там.

Убили я и к'во?Пука ли му на някой?Ако искаш пусни анкета и ще разбереш!!!

Отношението ти е незаслужено. Не става въпрос за САЩ, а за човешко същество. Какво значение има изобщо от коя държава е? Явно на някои от форума им пука и това е нормално. С омраза и безразличие нищо не се постига.

Link to comment
Сподели другаде

Ко ви пука за САЩ?

Мислете как да оправин нещата тука,не там.

Убили я и к'во?Пука ли му на някой?Ако искаш пусни анкета и ще разбереш!!!

http://www.bg-science.info/forum/style_emoticons/default/poster_offtopic.gifНаистина много странен начин на разсъждение направо се чудя защо изобщо коментираш, след като ще пишеш глупости. И не ми минавай с "Който не е на вашето мнението все не е прав..." или нещо от сорта. Хуманността е едно от малкото човешки качества, които ни отличават от зверовете и не би трябвало пред лицето на смъртта да се делим на бели и черни, богати и бедни или по каквито и да е критерии. Наистина вече е късно да се направи каквото и да е, но все пак вместо да показваме българската си простотия е по-добре да помълчим. Ако това те обижда по някакъв начин съжалявам, но мен пък ме обижда твоят непукизъм и липса на основни морални ценности в този пост(надявам се изключение).http://www.bg-science.info/forum/style_emoticons/default/poster_offtopic.gif

Link to comment
Сподели другаде

Ко ви пука за САЩ?

Мислете как да оправин нещата тука,не там.

Убили я и к'во?Пука ли му на някой?Ако искаш пусни анкета и ще разбереш!!!

 

 

Не знам как се пуска анкета иначе щеше да го направя и тогава ще разбереш на кой му пука и на кой не!!!

Редактиран от Vankata
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...