Jump to content

Търся програма за повредени снимки


Препоръчан пост

Здравейте ,

значи проблема ми е такъв : наложи се да преинсталирам уиндолса и си форматирах хард диска.

след формата си възстанових снимките с програма - дата рековери - до тук добре, снимките се показаха, ама

като искам да ги разгледам не се отварят - отварят се но излиза съобщение че няма нищо за показване.

формата на снимките е JPEG - ако някой може да помогне ще съм му много благодарен.

Link to comment
Сподели другаде

Опитай с All Media Fixer, може пък да спасиш нещо, или поне ще се убедиш, че няма да стане. Програмата е платена.

 

Аз реших да пробвам програмката, но явно имам някакъв проблем. Говоря за регистрирана версия. След адресиране на файла, клик на ОК. и програмата се изключва. Пробвах няколко вида файла. Все същата работа. Триал версията приема файла, но ми изписва, че не може да поправи файла, а само .....не знам си какво.

 

 

 

 

 

 

П.П. Пробвал съм с няколко различни, регистрирани версии, но без резултат.

Link to comment
Сподели другаде

В Интернет виждам, че има програма Power Data Recovery Pro, за която казват, че възстановява данни след инцидентно форматиране на диска.

след формата си възстанових снимките с програма - дата рековери

Ако си използвал тази програма, за която пиша по-горе и нищо не става, не мога да ти помогна с друго. Ако си използвал друга data recovery, опитай с горната. Успех!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...