Jump to content

Търся инфо за местност в гр. Варна


Препоръчан пост

Интересува ме къде се намира местност "Акчилар" и по-специално хотел "Светкавица"(местност "Акчилар" #44). Не съм от града и ако може някой да ми даде подробна информация за това къде се намира, ще съм му много благодарна! :)
Link to comment
Сподели другаде

Защо не звъннеш на телефоните на самата вила и да ги питаш, защото така най-добре ще разбереш вместо да ти препредават други хора. Първоначално си мислех аз да звънна, но си мисля, че ще е най-удачно да ти обяснят на теб, за да се ориентираш по-добре. Можеш да им кажеш, че не си от града и затова да ти обяснят по-подробно или да ти кажат нещо по-голямо наблизо, с което да се ориентираш.

 

Ето и данните на вилата (мисля, че е тя) - http://varna.ida.bg/kris.htm

Link to comment
Сподели другаде

Работата е там, че аз никога досега не съм била във Варна и не бих разбрала нищо от това, което ще ми обяснят. Иначе аз звъннах и ми казаха същото, което пише в линка, който си дал, за което благодаря ;)

Надявам се някой ще успее още по-подробно да ми обясни, примерно от Ж.П. Гарата :)

Редактиран от baby_face
Link to comment
Сподели другаде

baby_face,

дай малко инфо с какво би искала да се придвижиш от ЖП Гарата до там. Питам, защото на сайта който ти даде Миленски пише за редовния градски транспорт - автобус номер 31. Ако решиш да го използваш, спирката му е точно до самата гара.

Иначе можеш да отидеш и с такси, което означава че не е нужно да знаеш как да стигнеш до там. Таксито трябва да знае! ;)

Който и вариант да избереш, сподели!

Да ти обясним къде точно е спирката на автобуса или на кои таксита е "редно" да се качиш и на кои е "вредно" да се качиш! :)

Link to comment
Сподели другаде

Няма значение с какво, но мисля, че ако не е далеч, може и пеш, защото искам да разглеждам, ако там има за разглеждане де :) А иначе.. от Ж.П. Гарата значи има рейс (31) до самата местност? Защото ако има, май ще трябва да си го хвана, а връщането ще оставя за пеша :)

Но за всеки случай - кой са "точните" таксита? :P

И много благодаря за оказаната помощ :D

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...