Jump to content

Търся програма за продукти в магазин


Препоръчан пост

Здравеите,иска да попитам за някоя програма от тези които използват в магазините за проуктите.Ако някои знае някоя такава програма нека да ми каже как се казва или да даде линк.Благодаряви предварително!!!
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Има и други, зависи за какви цели ще използваш програмата - Mistral. Тази програма е платена. Има и т.н. free продукти, например Хедрон. Варианта, който предлага eleena също е добър. Продуктите на Генсофт и Микроинвест са платени също, като цената на продуктите на Микроинвест са по-евтини от тези на Генсофт. Софтуер разнообразен, има избор, зависи от целите!
Link to comment
Сподели другаде

Която и програма да си избереш, добре ще е да провериш за нивото на обучение и подръжка, които се предлагат от производителя на програмата.

Добра практика е това да стане от някой местен партньор/дилър на фирмата.

Link to comment
Сподели другаде

Специално за HEDRON STORE MANAGEMENT четох мнения, че дава доста грешки и има още доста работа по нея за изпипване, но не съм я пробвала.За БЕЗПЛАТНА програма за мен е добра StoreHouse Lite, макар че и тя има недостатъци, но върши работа.
Link to comment
Сподели другаде

При избора на програма от такъв вид, според мен на първо место е целта и натовареността на обекта. За малко магазинче с малка натовареност спокойно може да се използва безплатна програма или такава, която струва ефтино, например продукт на Микроинвест. За голям магазин е подходяща програма, която е изпитана и се вижда, че работи стабилно, такава е например Мистрал, която е платена, за нея има форум за потребителите, предлага се обслужване от дилърите от които е закупена. С тази програма съм работил доста време и мога да кажа, че е стабилна и има големи възможности, много справки, включително и справките да се модифицират от потребителя, за получаване на желани резултати.
Link to comment
Сподели другаде

  • 10 months later...

МАРКЕТПЛЕЙС 2.1 - Софтуер за управление магазини и супермаркети.

 

Софтуер за магазини и управление на стокооборот. Фискален принтер,сензорен дисплей или клавиатурен режим на работа.

• Маркетплейс е софтуерен продукт предназначен за продажба, отчитане, контрол и управление на стокооборот в търговските обекти. Напълно интегрирана ПОС система, която автоматизира работния процес. Програмата съдържа всички необходими компоненти за търговия и управление на вашия бизнес. Продуктът е предназначен за магазини, аптеки, складове и др. От малките магазини до големите хипермаркети - винаги на достъпна цена и постоянен сервиз.

• Маркетплейс позволява дистанционно управление на множество търговски обекти в една фирма. Автоматичен импорт на стоки и цени от Централното Ви управление към всеки търговски обект. Автоматичен експорт на продажбите от търговските обекти към Централното управление. Възможност за проследяване движението на стоки, доставки, наличности и продажби.

• Маркетплейс подържа комуникационните протоколи на различни марки и модели касови и фискални принтери.

Подържаните марки: "ИСЛ", "Датекс", "ЕЛТРЕЙД".

 

Характеристики:

• Управление на всички дейности в супермаркет.

• Бързи продажби, връзка към фискален принтер или касов апарат - ДАТЕКС, ЕЛТРЕЙД, ИСЛ.

• Собствена база от данни.

• Модерен клиентски дисплей.

• Виртуален бон с запазване на история на продажбите.

• Изход към Excel, множество справки.

• 8 фискални отчета.

• Видео изход за клиентски дисплей с рекламно табло.

• Издаване на фактури (реализация).

• Отстъпки по клиенти.

• Работа в мрежа.

• Потребители - нива на достъп.

• БРАК

• Управление на касови сейфове, бар код четци.

• Заплащане с кредитна карта - В ПРОЦЕС НА РАЗРАБОТКА.

• Поддръжка на тегловни бар кодове - В ПРОЦЕС НА РАЗРАБОТКА.

 

 

Справки:

• Справка Ликвидност

• Справка Наличност

• Справка Хронология на продажбите

• Справка на продажбите по оператори

• Справка на продажбите по период

• Справка Продажби по продукти

• Справка Заплати, бонуси, болнични на служителите

• Справка Доставки

• Справка бракуване

• Справка ревизия според търсените количества

 

 

http://sors.fx.to/

support.sors.et@gmail.com

GSM: [+359] 895920150

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 years later...
Ето с тази работя аз http://www.orakgroup.com/bg/software/market. До сега не съм имала проблеми, а магазините ми са доста натоварени. Ако и при теб е така, Микроинвест или Генсофт няма да ти свършат работа, от опит го знам, и с двете съм работила. Понякога са и доста мудни.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...