Jump to content

Малко помощ за интернет банкирането?


Препоръчан пост

Да, казвай, какво те затруднява?

Не съм много в час с тези неща.Открих си сметка като отидах в банката .. внесах пари .. утре ще ви взема дебитната карта.После регистрирах се в сайта.Сега какво става тези двете сметки различни ли са?

С коя сметка оперерирам с тази,която съм я открил в банката ли ?

пп Не са само тези неясните въпроси..

Link to comment
Сподели другаде

SpArCo , поред мен най - добре ще бъде да се обърнеш към експертите от банката. От КЛОНОВАТА МРЕЖА избираш каде попадаш и звъниш на съответния служител. Те ще ти обяснят подробно. Не се притеснявай.

 

:offtopic:

Irina , в никакъв случай не искам да омаловажа твоите знания и желанието ти да помогнеш, но мисля, че така ще ще бъде най - добре . Ееее ... лично мнение :bye:

Link to comment
Сподели другаде

Те хората са видят в чудо .. мерси

 

Не, няма да се видят. Защото ти знаеш точно какво искаш и какво да попиташ. Просто им обясни всичко и ще получиш точен отговор.

Link to comment
Сподели другаде

Не, няма да се видят. Защото ти знаеш точно какво искаш и какво да попиташ. Просто им обясни всичко и ще получиш точен отговор.

"експертите" на фи-банк са 'ного дУбри. напрао къртят... Ееее, все пак ти пожелавам успех....

Link to comment
Сподели другаде

Аз реших, че той вече е наясно, затова казвам така, а иначе наистина отиди в банката и като си взимаш картата ги разпитай. Не забравяй да им кажеш да ти активират интернет банкирането. И когато за сефте си влизаш в онлайн банковия клон - нека бъде от твоята машина защото ти дава сертификат, който можеш да ползваш само от едно ПС, а е неудобно непрекъснато да го местиш.
Link to comment
Сподели другаде

Сертификата можеш да го инсталираш на колкото си искаш машини.

Друг е въпроса дали това е удачно като вариант или не.

 

ПП Препоръчително е машината, където ще се инсталира сертификата да има реално(статично) ИП.

Link to comment
Сподели другаде

как да я сложа тази парола на сертификата? и как да го запиша на диск примерно ако преистал системата....

и още нещо имам да ви питам.Влязах си в профила всичко е ток и жица виждам си IBAN-на сметката обаче ми показва ,че нямам никакви пари? ТЕКУЩА СМЕТКА 0.00.Аз нали внесох в банката пари?!?!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...