Jump to content

Търся програма за конвертиране на OGM в AVI


Препоръчан пост

Здравейте всички,имам нужда от помощ.Търся програма,която конвертира формата OGM в AVI,защото не мога да заредя

ConvertXtoDvd,тя не поддържа този формат.Опитах няколко конвертиращи програми,например Xilisoft Video Converter 3,XviD4PSP 5.0,също и WinAVIVideoConverter,но нито една от тях не отваря този формат,откъде се пръкна,да ме ядосва.Моля,ако някой се сеща,да ме насочи към някой конвертор,който може да се справи със задачата.А пък другия вариант е,ако има конверт,който направо конвертира в DVD,но да вгражда и субтитри,ама че съм претенциозна,че моята крайна цел е това,предпочитам него.

Много държа да си гледам филмите на големия екран,а не да се дзверя в монитора на компа,та затова правя тези гимнастики.Предварително благодаря на тези,които ще ми отговорят :peace:

Link to comment
Сподели другаде

Опитай VirtualDubMod.

1) стартирай програмата и зарежи въпросния файл;

2) от меню Video избери Direct stream copy;

3) от меню File избери Save As... и си запази някъде файла с каквото име искаш.

Ако в OGM файла има видео и аудио формати, които са съвместими с AVI, това ще ги копира директно в AVI. Така няма да загубиш никакво качество и процесът ще е доста бърз. Възможно е обаче и в OGM файла да има несъвместими с AVI видео и/или аудио формати. Тогава програмата ще си каже.

За втория ти вариант мога да предложа ConvertXtoDVD, но не съм сигурен дали поддържа OGM контейнера, а и е платена.

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за отделеното внимание,Night_Raven.Направих всичко,точка по точка,файла стана avi,но загубих аудиото.Май ще се гледа този сезон от сериала на компа :crosseyes1:

А пък за ConvertXtoDVD,тя не зарежда този формат,та реших,че преди да я заредя,трябва да конвертирам в avi,но ударих на камък при намирането на подходящата програма

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...